Neler Yeni

mining yapılmış kart alınır mı

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
lappelduvide
arkadaşlar bi tanıdığım kart satıyor miningte kullanılmış (fakat tanıdığım gerçekten düzgün dürüst bir insan daha öncesinde ben anakart satmıştım kendisine şimdi benim ekran kartı ihtiyacım oldu) marka modeli zotac 3070 ti trinity macun ve pad bakımı yapacağım uzun zamandır kullanılmıyor kart dedi bakımdan sonra kart değerlerini buraya atsam fiyatıyla beraber alınır veya alınmaz diye değerlendirebilir miyiz?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,652
İsim
uwu
fiyatı iyiyse alınır

Mamii53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Taşkıran
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar
arkadaşlar bi tanıdığım kart satıyor miningte kullanılmış (fakat tanıdığım gerçekten düzgün dürüst bir insan daha öncesinde ben anakart satmıştım kendisine şimdi benim ekran kartı ihtiyacım oldu) marka modeli zotac 3070 ti trinity macun ve pad bakımı yapacağım uzun zamandır kullanılmıyor kart dedi bakımdan sonra kart değerlerini buraya atsam fiyatıyla beraber alınır veya alınmaz diye değerlendirebilir miyiz?
fiyat iyise düşünebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

8750 dedi 8250 teklif ettim son 8500 olur diyor ama önce karta bakım yapacak değerleri göreceğiz
değerleri paylaşın değerler iyiyse alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
macunu yenilerse sıkıntı olmaz

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1714503139848.png

1714503248791.png

beyler kartta bu şekilde korozyon mevcutmuş birazdan ped ve macun bakımı yapıp ısı değerlerini atacak daha önce gigabyte kart satmış o kartta bundan daha çok korozyon varmış termal ped ve macun bakımından sonra sıcaklık 88 dereceden 73 dereceye düşmüş

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

beyler kartta bu şekilde korozyon mevcutmuş birazdan ped ve macun bakımı yapıp ısı değerlerini atacak daha önce gigabyte kart satmış o kartta bundan daha çok korozyon varmış termal ped ve macun bakımından sonra sıcaklık 88 dereceden 73 dereceye düşmüş
Düzgün koşullarda mining yapılan kartlarda böyle şeyler olmaz onu diyim de 😀

Korozyon hem soğutmayı hem görünümü kötü etkiler ve kolay kolay geçirebileceğin bir sorun da değil.

Aykut D.

80+ Gold

Korozyon hem soğutmayı hem görünümü kötü etkiler ve kolay kolay geçirebileceğin bir sorun da değil.
Kart rutubetli ortamda kullanılmış muhtemelen devrelerdede korozyon vardır. Kesinlikle ne olursa olsun almanızı önermem .

Gabenin yaveri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
emre
Ben olsam korozyonlu kart almazdım kartın ilerde sorun çıkarma ihtimali yüksek

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
lappelduvide

görünümün benim için bir önemi yok performansına etki etmediği sürece

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
lappelduvide
Büyük ihtimalle depoda falan mining yapmış. Ben evde baya uzun süre mining yaptım böyle şeyler olmadı 😅
hocam adam toplu kart satın alımı yapmış elinde bir sürü rx 580 falan var bu da o mining yapılan kartlardan biri nvidia tarafında sadece bu kart kalmış diğerleri full amd kart benim de içime sinmedi şimdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,482
Üyeler
142,739
Son üye
TheodorRohan1
Top Bottom