Neler Yeni

❌İndirim Bitti! AM5 CPU ANTİ-BÜKÜLME SOKET KİTİ VERGİ DAHİL 186TL YAPIŞ

ruaF1912

80+ Bronze
Konuda paylaşılan thermalright çok daha iyi, onu almak daha mantıklı, 180 civarına geliyor yeni hesap açıp alırsanız, trde 500 TL civarına satılıyor thermalright olan. Bu fiyata kaçmaz, birkaç derece fark ettiriyor, intel işlemcilerde ki gibi öyle bir sıcaklık değeri düşüşü sağlamaz, asıl önceliği default brackete göre bükülmeyi önlemesi, macun taşmasını önlemek ve temiz bir görüntü sunması.

Son düzenleme:

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
YUNUS
remen para tuzagı yahu yıllardır pc toplarım.. oakadar işlemcı geçtı elımden..ufacık anakartlara kocaman hava soğutucalar takıldıgını gorduk . ne işlemcılerde nede anakartlarda bı arza gorduk keza aynı şey ekran kartı tutucular ıçın de gecerlı ... boyle şeyler tamamen hobi ve görsel zevk

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
987
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Konuda paylaşılan thermalright çok daha iyi, onu almak daha mantıklı, 180 civarına geliyor yeni hesap açıp alırsanız, trde 500 TL civarına satılıyor thermalright olan. Bu fiyata kaçmaz, birkaç derece fark ettiriyor, intel işlemcilerde ki gibi öyle bir sıcaklık değeri düşüşü sağlamaz, asıl önceliği default brackete göre bükülmeyi önlemesi, macun taşmasını önlemek ve temiz bir görüntü sunması.
Üstüne soğutucu taktıktan sonra nasıl görüyorsunuz işlemciyi merak ettim de . Ben göremiyorum. Estetik açıdan zaman kaybi 1-2 derece içinde gerek yok . Gerçekten islemcimin bukulecegini de düşünmüyorum. Sıvı soğutucu pompası çok ağır değil zaten.

ruaF1912

80+ Bronze
Üstüne soğutucu taktıktan sonra nasıl görüyorsunuz işlemciyi merak ettim de . Ben göremiyorum. Estetik açıdan zaman kaybi 1-2 derece içinde gerek yok . Gerçekten islemcimin bukulecegini de düşünmüyorum. Sıvı soğutucu pompası çok ağır değil zaten.
Soket alanı daha temiz, derli toplu oluyor onu kastettim, göremezsin zaten doğal olarak

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Halit KÖK
Sıvı metal uygulayanlar için çok işe yarıyor onun dışı yani haklısın

serhatkara34

80+ Bronze
bence tartışmanız çok manasız çünkü bu fiyattaki bir ürünü alıp geçersin takarsın para değil

Falcon78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sezer
Am5 soketlerde buna gerek yok ki boş yere alıyorsunuz bu sadece lga 1700 soketler için faydalı bunun da sebebi intel işlemcilerin kare formdan dikdörtgen forma geçmesi intel in stok işlemci soket kilitleme mekanizması işlemciye sadece sağ ve sol kısımlardan bastırıyor eskiden işlemciler kare yapıdayken bu sorun teşkil etmiyordu şimdi işlemci boylamasına uzadı formu değişti bu da uzun vade de mikro düzeyde bükülmeye sebebiyet veriyor am5 soketler kare olduğu için mevcut am5 kilitleme mekanizması fazlasıyla yeterli ben macera ararım diyorsanız alabilirsiniz soğutma ya öyle devasa bir farkı yok

Mtalgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Tahir ALGAN
Aldım teşekkürler. Noctua d15s am5 sokette montaj aparatını taktığında orjinal soketi tam açamıyorsun haliyle önce işlemci takıp kilitleyip sonra montaj yapmak gerekiyor, kısaca açılıp kapanmıyor. Bu ürün hiç bir işe yaramada onu rahatlatır diye düşünüyorum.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Sercan GÖKALP
Aldım teşekkürler. Noctua d15s am5 sokette montaj aparatını taktığında orjinal soketi tam açamıyorsun haliyle önce işlemci takıp kilitleyip sonra montaj yapmak gerekiyor, kısaca açılıp kapanmıyor. Bu ürün hiç bir işe yaramada onu rahatlatır diye düşünüyorum.
Kardeşim bende de NH-D15s var am5 formuna göre monte ettiğimde soğutucu block ekran kartına temas ediyor o yüzden normal montajlamak zorunda kaldım sen de böyle bir şey yaşadın mı? Anakartım Asus ROG strix b650e-f istersen bir şekline bakarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hep mi para yokken denk gelir 😂

Artarof

80+ Bronze
download.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Batuhan
Aliexpress bende neden artık resimleri falan açılmıyor ya kemik site yüklenyor resimler vs yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,600
Üyeler
142,762
Son üye
katzefeanor
Top Bottom