Neler Yeni

ROBOT SÜPÜRGE ALACAĞIM BÜTÇE 12K

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Ahmet
Arkadaşlar anneme robot süpürge alacağım ama ben hep bunun hype shit olduğunu düşündüm bundan dolayı annemi oyaladım uzun zamandır lakin kadın çok istiyor kıramadım alayım bir tane diyorum. Çevresinde kullanan arkadaşları memnunlarmış baya 12k kadar para ayırmayı düşündüm ama olurda 2-3k üstünü de zorlayabilirim epik farklar var ise.

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Kenan Çelik
Ben 6 ay önce dh da çok araştırarak 360 s10 satın aldım ve temizliğinden çok memnunum. Size de öneririm. Fiyatı şuan 9k olması gerek.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ömür AYCIL
5-6 yıldır sürekli robot süpürge kullanan biri olarak kesinlikle öneririm geç bile kalmışsın ve tecrübelerime dayanarak suan alabileceğin en iyi süpürge xiaomi s10+ modeli hem 2023 model hem filtre fırca eski modeller ile uyumlu hem 3d nesne tanıma 4000pa emiş gücü ve en önemlisi yenilikci paspas sistemi var bende 10 gün önce s10+ alıp eski süpürgemi anneme verdim memnunum.

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5-6 yıldır sürekli robot süpürge kullanan biri olarak kesinlikle öneririm geç bile kalmışsın ve tecrübelerime dayanarak suan alabileceğin en iyi süpürge xiaomi s10+ modeli hem 2023 model hem filtre fırca eski modeller ile uyumlu hem 3d nesne tanıma 4000pa emiş gücü ve en önemlisi yenilikci paspas sistemi var bende 10 gün önce s10+ alıp eski süpürgemi anneme verdim memnunum.
Teşekkürler hocam yorumunuz çok samimi geldi o yüzden ben de alıyorum teşekkürler bunca yıllık tecrübelerinizi yazdığınız için <3

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ömür AYCIL
Teşekkürler hocam yorumunuz çok samimi geldi o yüzden ben de alıyorum teşekkürler bunca yıllık tecrübelerinizi yazdığınız için <3
yardımcı olabildiysem ne ala ben her ürün aldığımda oldugu gibi robot süpürgelerdede ciddi bir zaman ayırıp ince eleyip sık dokuyanlardanım. Hemen hemen bilindik tüm markaları model bazlı günlerce inceleyip karşılaştırıp tedarikcisi ile ayrı satıcısı ile ayrı görüşüp S10+ modeline karar verdim. ek olarak kesinlikle yetkili distribütör garantili olmasına dikkat et ithalatcı garantili alma

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
sakın fp diyip yui almayın 2 tane aldık baya pişmanız onu önerebilirim

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sakın fp diyip yui almayın 2 tane aldık baya pişmanız onu önerebilirim
teşekkürler dostum, tamamdır ona bulaşmam <3
Mesaj otomatik birleştirildi:

yardımcı olabildiysem ne ala ben her ürün aldığımda oldugu gibi robot süpürgelerdede ciddi bir zaman ayırıp ince eleyip sık dokuyanlardanım. Hemen hemen bilindik tüm markaları model bazlı günlerce inceleyip karşılaştırıp tedarikcisi ile ayrı satıcısı ile ayrı görüşüp S10+ modeline karar verdim. ek olarak kesinlikle yetkili distribütör garantili olmasına dikkat et ithalatcı garantili alma
Tamamdır hocam bu konuda da uyarılarınızı dikkate alarak satın alacam inşallah. Eğer çevremde ki teknosa, vatan vs.. satıyorsa oradan alacam s10+ ama yok ise internetten uygun güvenilir bir yerden satın alacam.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ömür AYCIL
teşekkürler dostum, tamamdır ona bulaşmam <3
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır hocam bu konuda da uyarılarınızı dikkate alarak satın alacam inşallah. Eğer çevremde ki teknosa, vatan vs.. satıyorsa oradan alacam s10+ ama yok ise internetten uygun güvenilir bir yerden satın alacam.
Reel mağazalarda genelde 3-5 bin daha pahalı oluyor ben hepsiburada dan aldım almadan önce satıcıya sor kısmından garantisini sorup aldım o şekilde daha uyguna alabilirsin hatta soru cevap yerine satıcı adını google da aratıp iletişim bilgilerini bulabilirsin direk telefonla iletişime geçip öğrenebilirsin

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Abdullah

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
kadir akyel
gereksiz alma bence

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Ne sıkıntısı var
ne yok ki odayı yarım temizlemesi mi dersin mop takılıyken ufacık engeli aşamaması mı dersin hele bu sağlam olandaki hatalar bide diğerinde sensör hatası verdı garantiye gitti geldi bu sefer çekişde sesi çok azdı baktık çekmiyor bidaha gitti geldi iade istedik almıyolar değişimde yapmıyolar 2. ürün direkt hatalı gelmiş zaten

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Abdullah
ne yok ki odayı yarım temizlemesi mi dersin mop takılıyken ufacık engeli aşamaması mı dersin hele bu sağlam olandaki hatalar bide diğerinde sensör hatası verdı garantiye gitti geldi bu sefer çekişde sesi çok azdı baktık çekmiyor bidaha gitti geldi iade istedik almıyolar değişimde yapmıyolar 2. ürün direkt hatalı gelmiş zaten
Ben sorun yaşamadım şuana kadar çünkü evi ona göre dizayn ettim. Birde elektronik cidden şans işi. Yorumları puanları baya iyi aslında. Ev kaçıncı katta acaba konum mu çekmiyor öyle bir şey mi var

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
Reis şuan bir önerin varmı

Top Bottom