Neler Yeni

42K Dell Ho. Mu Go mu

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Berke
Hocam bildiğiniz ısıdan şarj adaptörünün dışı ayrılıyor ve kablolar açık şekilde gözüküyor yani damla bile damlasa bozulur zaten hızlı bozuluyor açık olduğu için adaptör hakkında bolca şikayet var ısı hakkındada şikayetler okudum.
Adaptör eski nesil muadilleri asusta bile 270w ile geliyorken bu 330w gereksiz dev gibi kocaman.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Adaptör eski nesil muadilleri asusta bile 270w ile geliyorken bu 330w gereksiz dev gibi kocaman.
Nitro 16 da'da 330 watt geliyor hocam sorun watt değil sorun kalitesizliği ısı problemlerini de çok okudum.

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Çulha
Nitro 16 da'da 330 watt geliyor hocam sorun watt değil sorun kalitesizliği ısı problemlerini de çok okudum.
Hocam o sorun g15 serisi için değil mi ? Sanki g16 modelinde öyle bir sorun yok deniyordu. Yanlışım varsa düzeltin.

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
h.o güzel baya

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam o sorun g15 serisi için değil mi ? Sanki g16 modelinde öyle bir sorun yok deniyordu. Yanlışım varsa düzeltin.
Maalesef G serisi problemli ekran kartının watt değeri sabit kalıyor çok fazla yazılımsal probelmi var batarya adaptörü dediğim gibi sorunlu anakartsal bir problem bu watt sabitlemesi asla önermiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkes sanırım sadece kağıt üstünde ki özelliklerini okumuş.

G15 sorunlu çıkınca G16 yı şöyle tanıttılar: soğutması gelişecek AWCC yani control centeri G16 ya özel olacak fakat AWCC G16 da çalışmıyor soğutma olarak sadece işlemciye sıvı metal uyguladılar.

Yabancı kaynaklara bakın zaten anlarsınız.

Son düzenleme:

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Berke
Maalesef G serisi problemli ekran kartının watt değeri sabit kalıyor çok fazla yazılımsal probelmi var batarya adaptörü dediğim gibi sorunlu anakartsal bir problem bu watt sabitlemesi asla önermiyorum.

Herkes sanırım sadece kağıt üstünde ki özelliklerini okumuş.

G15 sorunlu çıkınca G16 yı şöyle tanıttılar: soğutması gelişecek AWCC yani control centeri G16 ya özel olacak fakat AWCC G16 da çalışmıyor soğutma olarak sadece işlemciye sıvı metal uyguladılar.

Yabancı kaynaklara bakın zaten anlarsınız.
Hocam araştırdım biraz, Control Centerın sorun olduğu söylendi ama performansa etkisi olduğu söylenmemiş genelde, performans testlerinde ekran kartı 140w a kadar çıkıyor.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam araştırdım biraz, Control Centerın sorun olduğu söylendi ama performansa etkisi olduğu söylenmemiş genelde, performans testlerinde ekran kartı 140w a kadar çıkıyor.
Forumlara iyi bak ekran kartının watt sınırlaması var ve anakartdan sorun dava açılmış kazanıyorlarmış.

Yazılımsal problemleride hayli fazla yani bu paralara almayın.

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Çulha
Forumlara iyi bak ekran kartının watt sınırlaması var ve anakartdan sorun dava açılmış kazanıyorlarmış.

Yazılımsal problemleride hayli fazla yani bu paralara almayın.
Hocam galiba kronik sorunu olmayan 4060 kalmamış düşük bütçeye :D bi acer nitro 16 dan şikayet göremedim.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam galiba kronik sorunu olmayan 4060 kalmamış düşük bütçeye :D bi acer nitro 16 dan şikayet göremedim.
Onda da şikayet var ama basit şikayetler tek kanal RAM den kaynaklı.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam loq serisindeki ekran ghostingi ve tuf serisindeki ısınma hariç bu modelleri kronik sorun var mı bildiğiniz ?
Tut F15 de ısınma sorunu kronik LOQ ekranı kronik bir de LOQ da güç yetmezliği var Adaptör yetmiyor hem GPU hem CPU ya güç yetmiyor.

Nitro 5 in FHD bazı ekranları hayla sorunlu.

Top Bottom