Neler Yeni

hp omen 16 alınır mı?

FurkanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan K
Bütçe
40000
rtx 4060'lı laptop almak istiyorum acer marka harici önerileri alabilirim. bütçe 40 k ama yukarı esnetebilirim. ssd 1 tb olsa ram 16 gb olsa iyi olabilir ama öyle bir şartım yok.

kafamdaki model bu gibi. bu özelliklere sahip başka laptop öneriniz var mı? yoksa fiyatına göre bu laptop iyi mi?

Son düzenleme:

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Spray6565
rtx 4060'lı laptop almak istiyorum acer marka harici önerileri alabilirim. bütçe 40 k ama yukarı esnetebilirim. ssd 1 tb olsa ram 16 gb olsa iyi olabilir ama öyle bir şartım yok.

kafamdaki model bu gibi. bu özelliklere sahip başka laptop öneriniz var mı? yoksa fiyatına göre bu laptop iyi mi?
İlla laptop mu olacak yoksa masaüstü aklınızda varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü bu fiyata çok daha iyi masaüstü PC Ler gelir ve 360 Hz bir monitör de alırsın gram kasma ve donma olmaz rahat rahat oynarsın ama illa laptop olacaksa bı monster tarafında bak istersen bu fiyata i7 işlemcili laptoplar vardır ama HP victusda iyidir

Çünkü bu fiyata çok daha iyi masaüstü PC Ler gelir ve 360 Hz bir monitör de alırsın gram kasma ve donma olmaz rahat rahat oynarsın ama illa laptop olacaksa bı monster tarafında bak istersen bu fiyata i7 işlemcili laptoplar vardır ama HP victusda iyidir

1000 TL daha koyup ssd yi 1 TB yapabiliyorsun

Son düzenleme:

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Toprak

Hocam şu işleri geçin yok masaüstü Yok laptop adamın bı bildiği var ki laptop alıyor. Ayrıca monster önermeyin heleki omenin yerine .

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
Hocam şu işleri geçin yok masaüstü Yok laptop adamın bı bildiği var ki laptop alıyor. Ayrıca monster önermeyin heleki omenin yerine .
bende aynı fikirdeyim monster belli bir süre sonra çok bağırıyor

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Spray6565
Laptop sonuçta eninde sonunda toz dolup bagiricak ama monster teknik servisinde bunları para almadan yapıyorlar yani bağırsa bile tamir ettirecek sıfır bir laptop gibi olacak ben kullanıyorum ve çok memnunum

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Toprak
Laptop sonuçta eninde sonunda toz dolup bagiricak ama monster teknik servisinde bunları para almadan yapıyorlar yani bağırsa bile tamir ettirecek sıfır bir laptop gibi olacak ben kullanıyorum ve çok memnunum
Diğer firmalarda yapıyor. Ayrıca açıp içini temizlemek çok da zor bir şey değil. Monsterda sürdükleri macun kalitesiz. Üstüne anakart, kasa kalitesi ve soğutmasıda iyi değil

FurkanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu bilgisayar aklımdaydı ama mağazaya gidip inceledim beklediğimden ağır geldi. mağazaya giderken aklımda victus ve bu vardı sonra asus tufların malzeme kalitesini ve hafifliğini görünce asus tuf almak istedim oradaki satıcılar bu omeni önerdi arada kaldım.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Toprak
bu bilgisayar aklımdaydı ama mağazaya gidip inceledim beklediğimden ağır geldi. mağazaya giderken aklımda victus ve bu vardı sonra asus tufların malzeme kalitesini ve hafifliğini görünce asus tuf almak istedim oradaki satıcılar bu omeni önerdi arada kaldım.
Ağır olması aslında güzel olduğu anlamaina gelir. Malzemesi kalitelidir, bakır blok fazladır.

FurkanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan K

hocam masaüstüm var ama dışarı çıkarmak için laptop gerekiyor.

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Spray6565
hocam masaüstüm var ama dışarı çıkarmak için laptop gerekiyor.
E abi o zaman iyiymiş ben kaçayım ben dış güçler tarafından laptop alanları engellemek için gönderilmiş bir ajanim görevimi yerine getirdim başka bir laptop vakasında görüşmek üzere

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
774
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Dell almayın kronik sorunlu modeldir omen almayın boğazına kadar limitli bir cihazdır siz bulun atın ben yorumlarım.

Diğer firmalarda yapıyor. Ayrıca açıp içini temizlemek çok da zor bir şey değil. Monsterda sürdükleri macun kalitesiz. Üstüne anakart, kasa kalitesi ve soğutmasıda iyi değil
o saydıkların şeyler mosnterda daha iyi bilgisini geçeyim onun monsterda sürülen macun evet çok kalitesiz.

tabi iyi olması alınır anlamına gelmez boş pahalı 2 cihaz da.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Toprak
Dell almayın kronik sorunlu modeldir omen almayın boğazına kadar limitli bir cihazdır siz bulun atın ben yorumlarım.

o saydıkların şeyler mosnterda daha iyi bilgisini geçeyim onun monsterda sürülen macun evet çok kalitesiz.

tabi iyi olması alınır anlamına gelmez boş pahalı 2 cihaz da.
Anlamadığım şey, hadi soğutma tamam bazı modellerinde gerçekten iyi fakat anakart kesinlikle hayır. Çin'den toplatma mal ile HP omen kıyaslanamaz. İyi tamam adam limit koymamış ama anakart yandıktan sonra ne fayda. Saçma sapan konuşmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,664
Üyeler
145,229
Son üye
Erdemke19
Top Bottom