Neler Yeni

Yardım Ehliyet kursu telafisi olur mu?

ardarb45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Arda Şimşek
Öncelikle iyi günler. Ben nisan ayının ilk haftasında ehliyet kursuna yazılmıştım, nisanın 3. haftası gibi de kursun ne zaman başlayacağı ile ilgili aramıştım fakat bana kursun zaten başladığını ve bunun SMS ile iletildiğini söylediler. O gün SMS'lerimi kontrol etmiştim ve böyle bir SMS bulamamıştım. Şu anda da sanırsam teorik eğitimler bitmiş. Ben bu teorik eğitimlerin telafisini herhangi bir şekilde alabilir miyim? Alamazsam sınava nasıl gideceğim ve param yanacak mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: com2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus
Giriyorsun app storea ehliyet sınav soruları yazıp sorulara aşina oluyorsun. Teorik dersleri almasan da olur

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ozan Yılmaz
Öncelikle iyi günler. Ben nisan ayının ilk haftasında ehliyet kursuna yazılmıştım, nisanın 3. haftası gibi de kursun ne zaman başlayacağı ile ilgili aramıştım fakat bana kursun zaten başladığını ve bunun SMS ile iletildiğini söylediler. O gün SMS'lerimi kontrol etmiştim ve böyle bir SMS bulamamıştım. Şu anda da sanırsam teorik eğitimler bitmiş. Ben bu teorik eğitimlerin telafisini herhangi bir şekilde alabilir miyim? Alamazsam sınava nasıl gideceğim ve param yanacak mı?
iyi günler bence teorik dersler o kadar elzem değil kursun verdiği kitapta da aynı bilgiler yazıyor ve telefonunuza benzer sınavlara girebileceğiniz bir uygulamadan günlük sınavlara girerseniz sınavı kolaylıkla geçebilirsiniz

ardarb45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Arda Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyi günler bence teorik dersler o kadar elzem değil kursun verdiği kitapta da aynı bilgiler yazıyor ve telefonunuza benzer sınavlara girebileceğiniz bir uygulamadan günlük sınavlara girerseniz sınavı kolaylıkla geçebilirsiniz
Peki sınavdan sonra mı olur motorla eğitim ?

Deysz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Enes Ceyhan
İlk başta yazılı sınav için ders verilir ondan sonra yazılı sınavı geçenlere sürüş dersi verilir yazılı sınav için internetten biraz araştırsan yaparsın basit

ardarb45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Arda Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk başta yazılı sınav için ders verilir ondan sonra yazılı sınavı geçenlere sürüş dersi verilir yazılı sınav için internetten biraz araştırsan yaparsın basit
Tek anlayamadığım kısım benim kursa gelmediğim belli hem kendi numaramı hem de annemin numarasını bıraktık kursa ikimizede hiçbir haber gelmedi.

Deysz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Enes Ceyhan
Tek anlayamadığım kısım benim kursa gelmediğim belli hem kendi numaramı hem de annemin numarasını bıraktık kursa ikimizede hiçbir haber gelmedi.
Normalde sms ile derslerin başlıyacağı tarihi gönderiyolar banada o şekilde gelmişti belki mesaj sana ulaşmadı veya göndermediler orasını bilemeyiz. Hiç gitmeden sadece son gün internetten bir tane test çözüp geçmiştim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,858
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Yazılıda bir şey yok. Çıkmış soruları çözdüm 2 saat rahat geçtim. Ama sürüş eğitimiyse geçemezsin onu zor.

Top Bottom