Neler Yeni

25 k 30 k arasi hikaye oyunu icin pc

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Kadir Efe Ulusoy
amd nerde değer kaybediyor her şeye zam gelecek

Markuss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Elif Başer
Forumdaki çok bilmişleri dinleme. Bunlara göre her şey ucuzluyor her şey değer kaybediyor 10 yıldır bitmedi böyleleri. Bir şey alacaksan bir iki hafta takip et kampanyalı fiyat bulunca yapış.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
SEFA KAYA
kral nvidia almanı öneririm bozuk amd ile uğraşırsın. çamur gibi görüntü veriyor kart ayrıca.
bu sistemin anakart b550m yap 600tl farkla
111,86tl farkla Adata Gammix D30 XPG 8GB 3600MHz
ssd 1tb yaparsan yap cok oyun yükleyeceksen
bu haliyle 24.822 tl yapıyor
bu sistem bütçene göre
30k ddr5 4060ti nvidia da toplarsın habersin olsun

Markuss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Elif Başer
kral nvidia almanı öneririm bozuk amd ile uğraşırsın. çamur gibi görüntü veriyor kart ayrıca.
bu sistemin anakart b550m yap 600tl farkla
111,86tl farkla Adata Gammix D30 XPG 8GB 3600MHz
ssd 1tb yaparsan yap cok oyun yükleyeceksen
bu haliyle 24.822 TL yapıyor
bu sistem bütçene göre
30k ddr5 4060ti nvidia da toplarsın habersin olsun
Dostum siz bir yerden fonlanıyor falan mısınız özellikle mi seçiyorlar sizi? Çamur gibi görüntü veriyor ne dün mü doğup foruma kayıt oldun? Sen bunları dinleme konu sahibi git 7700 xt sistemi al 4060 ti'ı havada karada hoplatır driver sorunu falan da yaşamazsın.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Semi kaan Çakır
ne nvidia ymış arkadaş , yıllarca kullandım milletin övdüğü şeylerin gramını görmedim. elimden 1050 de geçti hd4350 de geçti 820m de geçti rx570-580 de geçti şuanda 5600xt var , yakından 1660 ve 3060 da denedim. kuzende aktif olarak 3060 var ve ne görüntü farkı var ne ben sorun yaşadım. dandik psu lu dandik sisteme takarsan bi zahmet hata alırsın zaten , 7700xt yapıştır.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
SEFA KAYA
Dostum siz bir yerden fonlanıyor falan mısınız özellikle mi seçiyorlar sizi? Çamur gibi görüntü veriyor ne dün mü doğup foruma kayıt oldun? Sen bunları dinleme konu sahibi git 7700 xt sistemi al 4060 ti'ı havada karada hoplatır driver sorunu falan da yaşamazsın.
amd kart alsın kral ozaman sakin ol :) ben yıllarca nvidia kullandım. gt730 serisinde başladım(hatta 730 ların öncesinde ama modeli hatırlamıyorum) 1 kere bile kartlar bana sorun yaşatmadı hem fiziksel hem yazılımsal.
abime uyguna rx6700 sistem yaptım amd tercih ettiğime pişman oldum psu da msi yani dandik falan değil
amd ben android telefon olarak görüyorum bu paraya bu kalite de iş çıkıyor(nvidia kartla amd kart görüntüsü aynı kalite değil)
nvidia ben iphone olarak görüyorum kral kusursuza yakın hem kart hem yazılım desteği

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Semi kaan Çakır
amd kart alsın kral ozaman sakin ol :) ben yıllarca nvidia kullandım. gt730 serisinde başladım(hatta 730 ların öncesinde ama modeli hatırlamıyorum) 1 kere bile kartlar bana sorun yaşatmadı hem fiziksel hem yazılımsal.
abime uyguna rx6700 sistem yaptım amd tercih ettiğime pişman oldum psu da msi yani dandik falan değil
amd ben android telefon olarak görüyorum bu paraya bu kalite de iş çıkıyor(nvidia kartla amd kart görüntüsü aynı kalite değil)
nvidia ben iphone olarak görüyorum kral kusursuza yakın hem kart hem yazılımı
ne gibi sorun yaşadınız ?

Markuss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Elif Başer
nvidia ben iphone olarak görüyorum kral kusursuza yakın hem kart hem yazılımı
Görüntü kalitesi nasıl aynı olmayabilir onu bir açıklar mısın dostum? Kusura bakma agresif yazdığım için. Sürekli kart al sat yapan ve elimden birçok kart geçmiş biri olarak merak ediyorum mesela AMD'nin 1080p si daha mı kalitesiz? Böyle bir saçmalığı ilk defa duyuyorum.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
SEFA KAYA

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Semi kaan Çakır
oyun oynarken driver silindi :D ne radeonmuş ya adrenalion yazılımı yoktu kısaca çöktü
windowsun eski sürücü kurmaya kalkışıp çakışması sonucu oluşuyor o , windows ayarlarından kapanıyor.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
SEFA KAYA
windowsun eski sürücü kurmaya kalkışıp çakışması sonucu oluşuyor o , windows ayarlarından kapanıyor.
pc her şey günceldi ama win11 kurulu bios kurulu ayarlı, işlemci ve kart amd yazılımları son sürüm kurulu amd f/p kart yapıyor gördüğüm
ben performanstan ziyade sorunsuz kart tercih ederim. yine amd ile nvidia arasında kalsam amd yüksek fps verse de gidip nvidia alacam
çünkü bana güven veriyor kartları

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Semi kaan Çakır
pc her şey günceldi ama win11 kurulu bios kurulu ayarlı, işlemci ve kart amd yazılımları son sürüm kurulu amd f/p kart yapıyor gördüğüm
ben performanstan ziyade sorunsuz kart tercih ederim. yine amd ile nvidia arasında kalsam amd yüksek fps verse de gidip nvidia alacam
çünkü bana güven veriyor kartları
istediğin kadar güncel sürücü kur , windows eski sürücü kurmaya kalkışınca oluyor bu , bende yaşadım. ayarlardan kapatınca sorun kalmıyor.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
SEFA KAYA
Görüntü kalitesi nasıl aynı olmayabilir onu bir açıklar mısın dostum? Kusura bakma agresif yazdığım için. Sürekli kart al sat yapan ve elimden birçok kart geçmiş biri olarak merak ediyorum mesela AMD'nin 1080p si daha mı kalitesiz? Böyle bir saçmalığı ilk defa duyuyorum.
kral 1080p de aynı monitörde 2 kart test ettim pubg oyunda görüntü kalitesi aynı değil. nvidia yayıncıların ki gibi smooth görüntü verirken amd çamur bi görüntü veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

istediğin kadar güncel sürücü kur , windows eski sürücü kurmaya kalkışınca oluyor bu , bende yaşadım. ayarlardan kapatınca sorun kalmıyor.
pc den anlamayan bi insana amd gitmez bence. nvidia alsın kafası rahat eder. amd alırsa pc ile sürekli araştırma yapması gerekecek cevabınızdan bunu görüyorum.

Top Bottom