Neler Yeni

TÜRK TELEKOM FİBER ALTYAPI NASIL YAPABİLİRİM?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MUHAMMED AKSAY
Merhaba,

Türk Telekom'a fiber altyapı için başvuru yapmıştım gelen cevapta;

"Bulunduğunuz bölgede fiber altyapımız mevcuttur, müşteri sorumluluğunda olan bina iç tesisatınızın fiber optik kablo ile değiştirilmesi durumunda fiber altyapı talebiniz kurumumuz tarafından karşılanacaktır"

Şeklinde yanıt aldım, yakın bölgedeki çoğu arkadaşlarımın evine de Türk Telekom çekmiş iç tesisatını nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Ekler

• IMG-20240505-WA0013.jpg
    IMG-20240505-WA0013.jpg
    237.4 KB · Hit: 39

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Merhaba,

"Bulunduğunuz bölgede fiber altyapımız mevcuttur, müşteri sorumluluğunda olan bina iç tesisatınızın fiber optik kablo ile değiştirilmesi durumunda fiber altyapı talebiniz kurumumuz tarafından karşılanacaktır"

Şeklinde yanıt aldım, yakın bölgedeki çoğu arkadaşlarımın evine de Türk Telekom çekmiş iç tesisatını nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olur musunuz?
Şuradan çıkan sonucu paylaşır mısın?

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Enes
Merhaba,

binada fiber ankastre var fakat eve kadar kablolarla çekmemişlerdir. elektrikçi yardımıyla yapabilirsiniz. ttnet de yapabilir bunu

Top Bottom