Neler Yeni

Office programları nasıl beleş kullanılır

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
buğra taşdemir
Öğrenciyim lisans alacak param yok öncesinde çalıyordu fakat bugün etkinleştirme den kullanamazsın diyor proje mı yetiştirmem lazım acil destek internette gördüklerimi denedim olmadı

berkiten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak Berkiten
Öğrenciyim lisans alacak param yok öncesinde çalıyordu fakat bugün etkinleştirme den kullanamazsın diyor proje mı yetiştirmem lazım acil destek internette gördüklerimi denedim olmadı
Microsoft 365 indirip ardından word powerpoint vs uygulamaları kurabilirsin.

The GodFather

80+ Silver
Cmd den bi kod yazılıyordu aklıma gelmedi şimdi bi araştır istersen

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,590
İsim
misfit
Üniversite öğrencilerine Office 365 ücretsiz. 2 senedir öyle kullanıyorum. Office'i crack indirmek çok sakat iş, daha önce hem ben hem de bir çok tanıdığım crackli Office yüzünden virüs yedi.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
LibreOffice kullanabilirsin Office programlarını cracklemek yerine. Aynı dosya tiplerini kullanıyorlar ben uzun zamandır kullanıyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: buff

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Üniversite öğrencisi iseniz Üniversite mailiyle girerseniz yüksek ihtimalle ücretsiz lisans verir. Onun dışında crack harici yol yok gibi.

DogancanYr

80+ Bronze
Ücretsiz , açık kaynak etkinleştirme yolu var ve burada paylaşamıyacağım çünkü korsanlığa giriyor . Özelden yazın bana .

DogancanYr

80+ Bronze
Çok illegal değilse yaz bir şey olmaz, moderatör tarafından açılmış Windows 10 etkinleştirme konusu var şu forumda 😅
Sonuna bak o zaman Microsoft activation scrips (Github).

Bu kelimeye alıştım da güvenilir oyun , yazılım ... gibi siteleri aktarmak için . (3 tane bilgilendirici site var zaten gerisi geliyor söylediğim zaman o siteleri)

snop02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
snop02
2019 home student lisans bulabilirim muhtemelen
Microsofttan etkinleştirirsin..

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Kenan Çelik
200 liraya lisans satılan yerler var. Öğrenci için bile küçük bir miktar. Beleş arayıp pc yi zombi hale sokmaktansa 200 liraya key almanı öneririm.

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
buğra taşdemir
200 liraya lisans satılan yerler var. Öğrenci için bile küçük bir miktar. Beleş arayıp pc yi zombi hale sokmaktansa 200 liraya key almanı öneririm.
Üstteki arkadaş key atti da Microsoft'u ara birşeyler demiş bişey anlamadım

Top Bottom