Neler Yeni

F/P ucuz yollu oyun bilgisayarı önerisi (öncelik laptop)

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
İkisinide kullanmış biri olarak masaüstünün tadı ayrı yer yok diyorsun ama laptop koyacağın yere monitör ayağını uzattığın yere kasa oldu bitti.
Farklı bi durum varsa bilemem tabi ama 20klık laptopla 20klık pc arasında çok fark var.

Wanda Maximoff

80+ Bronze
İkisinide kullanmış biri olarak masaüstünün tadı ayrı yer yok diyorsun ama laptop koyacağın yere monitör ayağını uzattığın yere kasa oldu bitti.
Farklı bi durum varsa bilemem tabi ama 20klık laptopla 20klık pc arasında çok fark var.

ama genelde laptoplar aynı seviyede gözüken masaüstü bilgisayarlar kadar iyi performans vermediği için benim hoşuma gitmiyor ama sizin kararınız saygı duyarım odanızda küçükse tabi normal

Taksitli faize girmeden cihaza yakışacak monitör ve klavye fare ile sistem söyler misiniz o zaman rica etsem

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Taksit imkanı var değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka baktın mı taksit imkanlı

Son düzenleme:

Babangida Babayaro

80+ Bronze
4070li laptop ayda 3700 e 12 ay çok mu
Başka borcunuz yoksa bence gayet iyi . Masaüstü güzel de artık laptop istiyorum ben de . Ekran kartları ve işlemciler masaüstüne yaklaştı . Ben de alacağım kısmetse

Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Karışık

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Taksit olmadan alma imkanım yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka o siteye ve satıcıya bağlı sen girip sitelere bakabilirsen daha iyi olur ben şuan müsait değilim
PC hocasının sistemi fiyat sıkalama göre ise ve taksitli alım varsa cuzi faiz ilede olur onu alacağım yoksa 12 ay taksitli laptop ya da cuzi faizli masaüstü alacağım mantıklı mı

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,941
Üyeler
145,286
Son üye
AliH
Top Bottom