Neler Yeni

VATAN GECE İNDİRİMLERİ - Sepette %10 (SABAH 06.00'da bitiyor)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
bu iki ürün arasındaki fiyat farkı neden kaynaklanıyor 1 tb olan 10k daha ucuz. Yazılım için almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz yoksa ekran kartlı bi ürün mü tercih etmeliyim

Reskill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Serhat
bu iki ürün arasındaki fiyat farkı neden kaynaklanıyor 1 tb olan 10k daha ucuz. Yazılım için almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz yoksa ekran kartlı bi ürün mü tercih etmeliyim
4060 laptop var o paraya ikisi de alınmaz.Kazık resmen.

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Çulha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazılım için laptop önerisi veremem pek bilgim olmadığı için ama bu iki ürün birebir aynı tek fark ssd boyutu. 1TB olanın ucuz olması şaşırtıcı cidden.

Mustiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mustafa Gülduran
Güzel bir şey bulamadım.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,043
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Yazılım konusunda oyun tasarımı ve render ile uğraşmayıp sadece metin tabanlı kodlama yaparım diyorsanız ekran kartlı oyuncu laptoplarına yönelmeyin derim.Ekran kartlı iş laptopları derseniz orası ayrı ama onlarda gereksiz pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatlar gene çokta ucuz değil gibi geldi bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
Yazılım konusunda oyun tasarımı ve render ile uğraşmayıp sadece metin tabanlı kodlama yaparım diyorsanız ekran kartlı oyuncu laptoplarına yönelmeyin derim.Ekran kartlı iş laptopları derseniz orası ayrı ama onlarda gereksiz pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatlar gene çokta ucuz değil gibi geldi bana
Öğrenciyim oyunlarla da aram var fakat önceliğim yazılım, oyunları kenara itebilirim gerekirse 25k max 30kya önerebileceğin pcler var mı?

xberke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
berke zorlu
Oradaki fiyata aldanmayın huawei sitesinde 13420h var zaten ve yanında ekipmanlar var galiba ayrıca 13. nesil de mevcut.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Yunus Yılmaz
YUHH YUHHH R5 5600 normalde 3800e bulunuyor kutulu versiyonu.. Vatandaki inidirimli fiyatı 4700tl. Ula hadi utanma ar falan yok anladık da akıl ve beyin de mi yok bu adamlarda ya. Bir de demezler mi mağazada "Efendim bu üründe kapmanya var" diye. Hiç çekinmem suratlarına dayarım AKAKÇE fiyatını bu kazığın yağlısı nasıl KAMPANYA oluyormuş bi anlat hele derim :D
Keşke herkes benim gibi yapsa da çalışanlardan "efendim indirim diyoruz kampanya diyoruz ama rezil oluyoruz piyasaya bi bakın da ona göre indirim yapın" diye yukarıya şikayet gitse belki adam gibi indirim yapmayı öğrenirler.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kullanacağın yazılımlar destekliyorsa Macbook en temizi olur. Windows alacaksan bunun 1TB olanı iyidir.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,043
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Öğrenciyim oyunlarla da aram var fakat önceliğim yazılım, oyunları kenara itebilirim gerekirse 25k max 30kya önerebileceğin pcler var mı?
Oyunlar önemli değil diyorsan işlemcisi güçsüz hafif sessiz çalışan ve pil ömrü uzun olan bi laptop al geç.(ram mümkünse 16 olsun 8 de iş görür ama , m2 ssd şart)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,595
Üyeler
142,760
Son üye
kaganbrn
Top Bottom