Neler Yeni

vites geçişlerinde irkinme, ileri geri hafif sarsılma

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emre
kral hiç motor kullanmadım ama deviri ayarlayamıyor olabilir misin yeni başladığımda arabada yaşıyordum aynı şeyi
motor rodajda ve motorun kılavuzundaki önerdiği devire ve vitese uyuyorum. üstüne çıkıyorum genelde ama yinede dediğim sorun devam ediyor.

1715347654982.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Rodaj süresince sert geçiş normal ancak Arkadaşın dediği gibi vuruyor vuruyor geçmiyorsa o ayrı servise göstermeli.
vites geçiyor ama pedalda sıkıntı var herhalde zor geçiyor debriyajı salarkenki sorun gıcığıma gidiyor işte hissettirmeden akıp gitmiyor

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,817
İsim
Can BOZKURT
motor rodajda ve motorun kılavuzundaki önerdiği devire ve vitese uyuyorum. üstüne çıkıyorum genelde ama yinede dediğim sorun devam ediyor.

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

vites geçiyor ama pedalda sıkıntı var herhalde zor geçiyor debriyajı salarkenki sorun gıcığıma gidiyor işte hissettirmeden akıp gitmiyor
Tabloya takılmanıza gerek yok her vites de 5.500 ü 6 yı geçmezseniz sorun olmaz, servise göster pedalı vs sorun yok diyorlarsa şayet başka bir motorda test et seninkiyle aynımı diye şayet ki farklıysa rodaj bitimini bekle yumuşayabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,788
Üyeler
145,257
Son üye
wsm3rt
Top Bottom