Neler Yeni

ehliyet esınava nereden çalışmamı önerirsiniz?

wake up to reality

80+ Silver
dershanem olduğu için sürücü kursunun derslerine gidemedim
kurs bize pdf gönderdi ama pdf'te yarım yamalak anlatılıyor
önerebileceğiniz youtube kanalı, ders notları, pdfler vb. var mıdır?

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Hikmet Çalı

wake up to reality

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sadece soru çöz gerisi kolay bilemediğine iki üç test internetten bak öğrenirsin.
aslında konulara bakıp birkaç deneme çözdüm 70 puan üstü yapıyorum ama riske atmak istemiyorum, geçemezsem tekrar 600tl vermek gerekiyor, 600tl az para değil, ondan dolayı 1-2 gün konulara çalışıp deneme çözüp öyle girmek istiyorum

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar
youtubeda bir kadın anlatıyordu ben 1.5x de falan izliyodum öyle izlemeni tavsiye ederim iyi anlatıyor

Sebastian Szymanski

80+ Silver
aslında konulara bakıp birkaç deneme çözdüm 70 puan üstü yapıyorum ama riske atmak istemiyorum, geçemezsem tekrar 600tl vermek gerekiyor, 600tl az para değil, ondan dolayı 1-2 gün konulara çalışıp deneme çözüp öyle girmek istiyorum
Ne denemesi ne konusu hocam indir sınav soruları uygulamasını her gün gelen sınavı çöz 90 + Garanti

Kara*

80+ Silver
dershanem olduğu için sürücü kursunun derslerine gidemedim
kurs bize pdf gönderdi ama pdf'te yarım yamalak anlatılıyor
önerebileceğiniz youtube kanalı, ders notları, pdfler vb. var mıdır?
mağazada geyikli ve 70 yazan tabelalı uygulamaları indirin hocam pdf falan uğraşmayın çıkmış soruların pratiğini yapsanız dahi geçersiniz bize bunları önermiştiler kitap vs almayın diye

Konu vs çalışmana gerek yok dostum. Kendini bu kadar germe. Telefona bir den fazla ehliyet sınav soruları uygulaması iniyor zaten. Hepsi de çıkmış sorular. Her sene aynı soruları soruyorlar zaten. Puanı yüksek bir tane uygulama indir. Günde ne kadar çözebilirsen çöz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,625
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom