Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera 11.799TL🔥🔥

GirayHan

80+ Gold
Telefonla tekrar aradım, ürün stok nedeniyle iptal edildi dediler. Talep oluşturdum bakalım ne çıkacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sinirlendim ya koca şirketin düştüğü duruma bak.
stok yoksa stoğa çıkmayacak. thh verirsen kazanırsın. ama sen az önce aradığında kargoya verildi demişlerdi sana ne olmuş ki. bunların sisteminde mi sorun var acaba

Motosiklette kullanmaya alacaktım. Bi okey oynayalım dedik. Akakçeden bildirim gelmiş bakamadım. Paketi açılmadan +1000 lira farkla sarı siteden alırım satan olursa
akakçe 1 saat sonra bildirim atıyor hocam. akakçeye pek güven olmaz ürün takibinde.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Volkan
stok yoksa stoğa çıkmayacak. thh verirsen kazanırsın. ama sen az önce aradığında kargoya verildi demişlerdi sana ne olmuş ki. bunların sisteminde mi sorun var acaba

akakçe 1 saat sonra bildirim atıyor hocam. akakçeye pek güven olmaz ürün takibinde.
Müşteri hizmetleri ile görüştüm stok bitmiş o yüzden iptal edildi dedi. Fatura felan herşeyi gönderdiler. Telefondan sipariş no ile takip sorguluyorum kargoya verildi diyor. Ne biçim iş anlamadım. Ben iptal etmiyorum ürünü istiyorum dedim bildirim yaptım geri dönecek dediler bakalım ne olacak

GirayHan

80+ Gold
Müşteri hizmetleri ile görüştüm stok bitmiş o yüzden iptal edildi dedi. Fatura felan herşeyi gönderdiler. Telefondan sipariş no ile takip sorguluyorum kargoya verildi diyor. Ne biçim iş anlamadım. Ben iptal etmiyorum ürünü istiyorum dedim bildirim yaptım geri dönecek dediler bakalım ne olacak
mediamarkt hesabında iptal edildi mi yazıyor ?

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Volkan

Ekler

• IMG_20240515_204030.jpg
    IMG_20240515_204030.jpg
    221.8 KB · Hit: 39

GirayHan

80+ Gold
İptal talebiniz alındı yazıyor uygulamada
sen ara tekrar thh veririm ve kazanırım hiç uğraşmayın dava masrafları ile de. not olarak düşürt talebine thh vereceğini bence. çoğu durumda işe yarıyor

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Volkan
sen ara tekrar thh veririm ve kazanırım hiç uğraşmayın dava masrafları ile de. not olarak düşürt talebine thh vereceğini bence. çoğu durumda işe yarıyor
İade ya da iptal istemiyorum dedim zaten bakalım yarın yine ararım.
Senin haricinde kargolanan var mı aceb? Cevap yazan da yok

GirayHan

80+ Gold
İade ya da iptal istemiyorum dedim zaten bakalım yarın yine ararım.
Senin haricinde kargolanan var mı aceb? Cevap yazan da yok
valla benim kargoya verilmiş ama kargo takip sms olarak iletilecek dediler. belki benim de iptal olur bilemedim şimdi :D

GirayHan

80+ Gold
Bence seninki gelir ilk sen aldın sonuçta stok sana yeter
herkesin gelsin hocam tek temennimiz bu güzel fırsat yakaladık forumca faydalanalım. ama yollamazlarsa thh veririz yine alırız biraz bekleriz sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Aşko Kuşko
Ok haberleselim ona göre yol alırız
Hocam iadeyi görünce sistemde mağazaya geldim. Fiyat hatası nedeniyle iptal olmuş diyor. Dedim ki bazı insanların ürünü iptal olmamış, kargoya verilmiş. Merkez ayarlıyor bunu biz bir şey yapamayız deyip durdular. Ben de THH ile muhatap olacağımı söyledim. Ürünü er geç alırız ama yaptıkları harbi çok kanunsuzca. Hakkımı arayacağım kesinlikle.

GirayHan

80+ Gold
Hocam iadeyi görünce sistemde mağazaya geldim. Fiyat hatası nedeniyle iptal olmuş diyor. Dedim ki bazı insanların ürünü iptal olmamış, kargoya verilmiş. Merkez ayarlıyor bunu biz bir şey yapamayız deyip durdular. Ben de THH ile muhatap olacağımı söyledim. Ürünü er geç alırız ama yaptıkları harbi çok kanunsuzca. Hakkımı arayacağım kesinlikle.
ekran görüntüleri ile online olarak direkt başvur hocam thh'ye biraz beklersin ama %100 kazanırsın.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Volkan
Yeni bir mağduriyet hikâyesi bakalım ne olacak

Top Bottom