Neler Yeni

Yardım Babam için A35 vs S23 fe

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Berker Mısırlıoğlu
Babam için bir telefon bakıyorum, kendisi samsung istiyor. Telefonu sürekli gün boyu kullanan birisi fakat telefon görüşmesi ve internet dışında pek bir şey yapmıyor diyebilirim. Telefonu da uzun yıllar kullanacak (sonuncuyu 7 yıl kullanmıştı). Bu yüzden uzun süre dayanması ve pil ömrünün de kötü olmaması da önemli bu konuda. Açıkçası S23 fe babam için biraz fazla fakat uzun süreli kullanacağı bir şey olması lazım. A35 serisi pek uzun ömürlü gibi gelmiyor bana. Fakat tek bir sorun var S23 fe nin pil ömrüne kısa diyorlar. Gerek ürün yorumlarında bazen de forumlarda karşılaşıyorum bununla. Bu konuda düşünceleriniz ve önerileriniz nelerdir ?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,112
İsim
Sinan Aba
Babam için bir telefon bakıyorum, kendisi samsung istiyor. Telefonu sürekli gün boyu kullanan birisi fakat telefon görüşmesi ve internet dışında pek bir şey yapmıyor diyebilirim. Telefonu da uzun yıllar kullanacak (sonuncuyu 7 yıl kullanmıştı). Bu yüzden uzun süre dayanması ve pil ömrünün de kötü olmaması da önemli bu konuda. Açıkçası S23 fe babam için biraz fazla fakat uzun süreli kullanacağı bir şey olması lazım. A35 serisi pek uzun ömürlü gibi gelmiyor bana. Fakat tek bir sorun var S23 fe nin pil ömrüne kısa diyorlar. Gerek ürün yorumlarında bazen de forumlarda karşılaşıyorum bununla. Bu konuda düşünceleriniz ve önerileriniz nelerdir ?
s23 fe çok daha güçlü ama a35'in pil 5000 s23 de 4500

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Hocam ikisinin pil ömrü nerdeyse aynı diyebilirim. S23 fe nin bu fiyatta rakipsiz olması da bir artı. Bence kesinlikle s23 fe almalısınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4500mah olması sizi yanıltmasın exynos 2200 gayet verimli ve performansı bir işlemci.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Berker Mısırlıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ikisinin pil ömrü nerdeyse aynı diyebilirim. S23 fe nin bu fiyatta rakipsiz olması da bir artı. Bence kesinlikle s23 fe almalısınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4500mah olması sizi yanıltmasın exynos 2200 gayet verimli ve performansı bir işlemci.
s23 fe çok daha güçlü ama a35'in pil 5000 s23 de 4500
S23 fe nin işlemcisinin verimli olduğunu biliyorum fakat sonuçta pil kapasitesi az ve daha güçlü olduğu için verimli olmasına rağmen daha çok güç harcamaz mı ?

yovanex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yahya KABATAŞ
Bir s23 fe kullanıcısı olarak eğer batarya önemliyse a55 alınmasını öneririm. Gsmarenanın testlerine göre ortalama a55 13 buçuk saat ekran süresi verirken a35 12buçuk saat ekran süresi veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
ismet karagücük
bu ekran süresi falan kullanıam göre fazlasıyal değişkenlik gösterir zira birisi konum nfc falan herşeyi açık paralklık fulde kullanırken diğeri hiç bir şey açmadan kullanır o yüzden aradaki farka takılmayın derim s23 fe alınması daha iyi çünkü işlemci konfor kamera her yönden çok daha iyi bir telefon a35 s23fe den düşük segment olarak kalıyor babanıza vermeden önce gereksiz uygulamaları siler debloat ederseniz uzun ömürlü telefon olacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Berker Mısırlıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevaplarınız için teşekkürler s23 fe almaya karar verdim. A55'i kafadan elemiştim çünkü neredeyse aynı fiyat amae özellik olarak çok farkı var, A35 ise başlarda idare etse de pek uzun ömürlü olmayacak gibi görünüyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,473
Üyeler
145,396
Son üye
Soru sora n adam
Top Bottom