Neler Yeni

Asus tuf vg27aqml1a alınır mı (260hz)

dellmark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert aydın
Bütçe
15000
2k oyun oynamak için yüksek hzli monitör arıyordum ve bu modeli buldum. Sistemim 4070ti s ve bu monitör uygun olur diye düşündüm. Bu monitörde herhangi bir kronik sorun varmıdır?(ölü piksel, ghosting vb). Fiyatına göre nasıldır, başka önerileriniz varmı? Max butce 15k
Monitör

Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Berkay Demir
alinir. maksimum parlakligi ideal, renk gamutu yuksek, kontrast orani yuksek, pivot ve yukseklik ayari da var. ghosting performansi da guzel. gayet iyi bir model.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sinan Çalışkan
Alınır gibi duruyor. Ben de 2 gündür buna bakıyorum almak için bu fiyata bu özelliklere sahip başka bir monitör yok zaten. İncelemelere falan baktığımda sorun yaşayan 1-2 kişi gördüm onlar dışında herkes beğenmiş.
Şu anda en ucuza satan siteden 100 TL fazla verip Vatan'da vade farksız 3 taksit yapabiliyorsun bu arada haberin olsun.

dellmark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır gibi duruyor. Ben de 2 gündür buna bakıyorum almak için bu fiyata bu özelliklere sahip başka bir monitör yok zaten. İncelemelere falan baktığımda sorun yaşayan 1-2 kişi gördüm onlar dışında herkes beğenmiş.
Şu anda en ucuza satan siteden 100 TL fazla verip Vatan'da vade farksız 3 taksit yapabiliyorsun bu arada haberin olsun.
Bende baktım özellikleri fiyata göre güzel duruyor zaten bu nedenle yazdım. Yanıtın için çok teşekkürler

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
MUSA
2k oyun oynamak için yüksek hzli monitör arıyordum ve bu modeli buldum. Sistemim 4070ti s ve bu monitör uygun olur diye düşündüm. Bu monitörde herhangi bir kronik sorun varmıdır?(ölü piksel, ghosting vb). Fiyatına göre nasıldır, başka önerileriniz varmı? Max butce 15k
Monitör
Hocam bu monitörü aldın mı acaba ?? bende bu ve msi 274QPX modeli arasında kaldım, asus tuf serilerinin panel kalitesi rezalet diyenler felan olmuş yoksa asusa ısınmıştım baya

qosinux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ensar Sönmez
Hocam bu monitörü aldın mı acaba ?? bende bu ve msi 274QPX modeli arasında kaldım, asus tuf serilerinin panel kalitesi rezalet diyenler felan olmuş yoksa asusa ısınmıştım baya
Hocam Asus monitörü kullanıyorum memnunum. Sizin dediğiniz MSI monitöre de şimdi baktım benzer özelliklere sahipler. Ben Asusun panelinden memnunum. Ghosting sıkıntısı yok, Valorant oynuyorum 144HZ Asus bi monitörden buna geçtim 240HZ farkı hissediliyor. MSI olanın hoparlörü var mı göremedim ama Type C girişinin olması bir artı olarak gözüme çarptı. Rtings gibi sitelerden incelemelerine bakıp kararınızı verebilirsiniz. Tahminimce ikisi de sizi mutlu edecektir.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Asus un monitörleri gayet güzel. Ne ghosting var ne de ölü piksel çıktı birazda şans. Işık sızması da rahatsız etmeyecek kadar minimal düzeyde

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
MUSA
Hocam Asus monitörü kullanıyorum memnunum. Sizin dediğiniz MSI monitöre de şimdi baktım benzer özelliklere sahipler. Ben Asusun panelinden memnunum. Ghosting sıkıntısı yok, Valorant oynuyorum 144HZ Asus bi monitörden buna geçtim 240HZ farkı hissediliyor. MSI olanın hoparlörü var mı göremedim ama Type C girişinin olması bir artı olarak gözüme çarptı. Rtings gibi sitelerden incelemelerine bakıp kararınızı verebilirsiniz. Tahminimce ikisi de sizi mutlu edecektir.
msi alacağım gibi çünkü 40 dolar mı 20 dolar mı ne steam kodu veriyor 😄 20 dolara kanmiyorum tabii ki araştırıyorum lakin bilmiyorum msi n lg panel kullanması daha hoşuma gitmedi değil

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
burak karadağ
bende 27inç 2k min 240hz monitör bakıyorum da bi türlü karar veremiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
fatih günay

ASUS 27" TUF GAMING VG27AQML1A 1Ms 260Hz 2K IPS GAMING MONİTÖR​

hocam ghosting sıkıntısı yaşatmaz bit parlaklık değerleri çok iyi üzmeyecek kaliteli monitör tavsiye ederim​

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,597
Üyeler
142,761
Son üye
KozmoverLandey
Top Bottom