Neler Yeni

1500 TL oyuncu kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Ece
Bütçe
1500
Birazcık araştırma yaptım. aşağıya bıraktığım kulaklıkları buldum.

• Gamepower Kizaru 7.1

Ufak bir dip ses sorunu varmış. Mikrofon kalitesi olarak bayağı güzel duruyor. 1330 TL fiyatı var.

Rampage RM-K60 drop Plus 7.1

Birçok kişi önermiş. Pek bir bilgim yok

• HyperX Cloud Core 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW

Yorumları gayet güzel. Mikrofon olarak biraz geride gibi duruyor.

ASUS TUF Gaming H3 7.1

Önerilerde gördüm fena durmuyor.

Aklımda olan kulaklıklar bunlar. Önerilerinize açığım, bütçe duruma göre 100 200 TL daha artabilir. Şimdiden teşekkür ederim katkıda bulunan arkadaşlar için.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Ege
Birazcık araştırma yaptım. aşağıya bıraktığım kulaklıkları buldum.

• Gamepower Kizaru 7.1

Ufak bir dip ses sorunu varmış. Mikrofon kalitesi olarak bayağı güzel duruyor. 1330 TL fiyatı var.

Rampage RM-K60 drop Plus 7.1

Birçok kişi önermiş. Pek bir bilgim yok

• HyperX Cloud Core 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW

Yorumları gayet güzel. Mikrofon olarak biraz geride gibi duruyor.

ASUS TUF Gaming H3 7.1

Önerilerde gördüm fena durmuyor.

Aklımda olan kulaklıklar bunlar. Önerilerinize açığım, bütçe duruma göre 100 200 TL daha artabilir. Şimdiden teşekkür ederim katkıda bulunan arkadaşlar için.
1800TL ye buna bakabilirsin veya hyperx cloud core

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Ece
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1800TL ye buna bakabilirsin veya hyperx cloud core

hyperx cloud core biraz daha mantıklı geliyo sence hangisi​

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Tayfun Balım
Gamepower alıp memnun kalan olduğu kadar, bir daha almam diyen de çok var. Aradaki fiyat farkları çok olsa gamepower alın derdim ama bu devirde 200 300 lira para değil. Kullanıcısı olarak blackshark v2x öneririm hem malzemesi kaliteli hem mikrofonu temiz ses veriyor. Dc vs kullanıyorsanız olumlu dönüt alırsınız. Kulaklığın sert kartlı olmaması benim açımdan sorun oluşturmadı. Sesleri net duyuyorum, Rekabetçi oyunlarda ses de kastırıyor. İyi ki almışım dediğim bir kulaklık. Tabi ki daha kalitelileri mevcut ama bu bütçeler için gayet yeterli bir ürün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Ece
Gamepower alıp memnun kalan olduğu kadar, bir daha almam diyen de çok var. Aradaki fiyat farkları çok olsa gamepower alın derdim ama bu devirde 200 300 lira para değil. Kullanıcısı olarak blackshark v2x öneririm hem malzemesi kaliteli hem mikrofonu temiz ses veriyor. Dc vs kullanıyorsanız olumlu dönüt alırsınız. Kulaklığın sert kartlı olmaması benim açımdan sorun oluşturmadı. Sesleri net duyuyorum, Rekabetçi oyunlarda ses de kastırıyor. İyi ki almışım dediğim bir kulaklık. Tabi ki daha kalitelileri mevcut ama bu bütçeler için gayet yeterli bir ürün.
ses kartı olmaması yüzünden problem yaşarmıyım anakartım H610M H DDR4
hyperx cloud core hakkında ne düşünüyorsunuz birde ikisi arasında kararsız kaldım

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,547
İsim
Kerem Çavuş
Gamepowerları bilmiyorum bazıları övüyor ama haricinde bütçe arttırıp cloud 2 almanı öneririm 2200 civarına geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Tayfun Balım
ses kartı olmaması yüzünden problem yaşarmıyım anakartım H610M H DDR4
hyperx cloud core hakkında ne düşünüyorsunuz birde ikisi arasında kararsız kaldım
cloud 2 deseydiniz cloud 2 derdim ancak cloud core hakkında bilgim yok. Ses kartı mevzusunun abartıldığını düşünüyorum. Giriş seviyesi kulaklıklar arasında pek bir fark olacağını düşünmüyorum. Size de Razer ı öneririm. B450m ile hiç problem yaşamadım. Çatır Çatır oyun da oynadım müzik de dinledim. Sıkıntı çıkarmadı. Malzeme kalitesi de fiyatına göre gayet iyi pedleri yumuşak ne ağrı ne de terleme yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Ece
cloud 2 deseydiniz cloud 2 derdim ancak cloud core hakkında bilgim yok. Ses kartı mevzusunun abartıldığını düşünüyorum. Giriş seviyesi kulaklıklar arasında pek bir fark olacağını düşünmüyorum. Size de Razer ı öneririm. B450m ile hiç problem yaşamadım. Çatır Çatır oyun da oynadım müzik de dinledim. Sıkıntı çıkarmadı. Malzeme kalitesi de fiyatına göre gayet iyi pedleri yumuşak ne ağrı ne de terleme yapıyor.
razer almayı düşünüyorum kullandığım anakart da sıkıntı çekermiyim mikrofon ve kulaklık girişleri ayrı içinden çıkıyor diye biliyorum dönüştürücü

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Tayfun Balım
razer almayı düşünüyorum kullandığım anakart da sıkıntı çekermiyim mikrofon ve kulaklık girişleri ayrı içinden çıkıyor diye biliyorum dönüştürücü
hiçbirşey olmaz. Kasanın ön paneli tek jack ile bağlarsın veya direkt anakarta kutudan çıkan y kablo ile bağlarsın. Çok düşünmene gerek yok almaya niyetliysen al geç.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,596
Üyeler
142,761
Son üye
KozmoverLandey
Top Bottom