Neler Yeni

Ehliyet sınavından geçer miyim?

ardarb45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Arda Şimşek
Arkadaşlar benim yarına ehliyet sınavım var, ben telefondan uygulama ile çıkmış soruları çözüyorum ve genelde 80 ile tüm sınavı geçiyorum. Size sorum, sizce yine de konu anlatımı izleyeyim mi, yoksa soru çözmeye devam mı edeyim? (sınavda çıkan konularla ilgili pek bilgim yok okuduğumu anlayarak 80 alıyorum+hiç kursa gitmedim)

busrazegn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Büşra Zegn
ben hayatımda hiç teorik sınavda kalanı duymadım. temel şeyleri soruyolar zaten. bu sınavdan kalıyosan trafiğe de çıkma bi zahmet.

ardarb45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Arda Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben hayatımda hiç teorik sınavda kalanı duymadım. temel şeyleri soruyolar zaten. bu sınavdan kalıyosan trafiğe de çıkma bi zahmet.
Hocam inşallah geçerim o zaman rezil olmayayım millete :D

Kara*

80+ Silver
o kadar alabiliyorsan bakmana gerek yok 70 dahi alsan geçersin merak etme

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Simon Zenke
Çıkmış soruları sınavdan önceki akşam 1 kez çözüp sınavdan 10 dakikada 92 puan almıştım. Rahat geçersin sınavı.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
faresiz
Hocam inşallah geçerim o zaman rezil olmayayım millete :D
Hiç bir şey olmaz kafanı sınava odakla güncel videolar ile çıkacaklara göz gezdir, vakit geldiğinde de sakin ol rahat ol, kafanda kurma. Ben 2.3 kere kaldım 1 kerede yağışlı havadan aynalarda bir halt gözükmediği için park sırasın da kaldım oluyor böyle şeyler, odak sorunum var fazla ıvıra zıvıra gelemiyorum kafam yeni konuları almakta zorluk çekiyor ama eni sonunda çözülüyor her şey.

Son düzenleme:

Opcin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes Opçin
Arkadaşlar benim yarına ehliyet sınavım var, ben telefondan uygulama ile çıkmış soruları çözüyorum ve genelde 80 ile tüm sınavı geçiyorum. Size sorum, sizce yine de konu anlatımı izleyeyim mi, yoksa soru çözmeye devam mı edeyim? (sınavda çıkan konularla ilgili pek bilgim yok okuduğumu anlayarak 80 alıyorum+hiç kursa gitmedim)
Geçersin.

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Emircan Doğankaya
Bizim deli arkasaş 2 defa kaldı ehliyeti alacak diye korkuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç bir şey olmaz kafanı sınava odakla güncel videolar ile çıkacaklara göz gezdir, vakit geldiğinde de sakin ol rahat ol, kafanda kurma. Ben 2.3 kere kaldım 1 kerede yağışlı havadan aynalarda bir halt gözükmediği için park sırasın da kaldım oluyor böyle şeyler, odak sorunum var fazla ıvıra zıvıra gelemiyorum kafam yeni konuları almakta zorluk çekiyor ama eni sonunda çözülüyor her şey.
85 üstü almaya çalış, verdikleri kitapçıktaki soruları çöz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,094
Üyeler
145,319
Son üye
darahanpro
Top Bottom