Neler Yeni

R5 7500F 3070Tİ DARBOĞAZ

Wizinnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mert Çakır Semiz
Dostum işlemcin 3 core 6 thread görünüyor. msconfig den bir ayara dokunmus olabilir misin?
evett düzelttim onu da heralde sorun rust da god of war da vs sorun apex de felan rust da kullanım böyle sadece normal heralde bilmiyorum artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

açık değilse ramlerinin de xmp ayarını aç

ayrıca furmark la ekran kartını da tam yüke sokup bir test et , 3070ti 300w civarı güç çekiyor senin attığın oyunda %30 çalışarak 100w çekiyor kart bu tabi oyunun ihtiyaç duymamasından da olabilir sen videodaki ayar + ram xmp yapıp bir dene
ekran kartına furmark yaptım normal çalışıyor bir sorun yok gibi heralde oyun ile alakalı apex ve god of war da denedim değerler normaldi

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,744
İsim
Kerem Çavuş
evett düzelttim onu da heralde sorun rust da god of war da vs sorun apex de felan rust da kullanım böyle sadece normal heralde bilmiyorum artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartına furmark yaptım normal çalışıyor bir sorun yok gibi heralde oyun ile alakalı apex ve god of war da denedim değerler normaldi
Oyundan o zaman ram ve işlemciyi hallettiysen tamamdır , iyi oyunlar , dediğim gibi rusttan o zaman youtube testlerinde de herkesin kullanımları o şekilde

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,002
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Frekans işini de hallettin mi

Top Bottom