alpshuayi51 isimli üyenin son içerikleri

1. alpshuayi51

Gta 5 Menyodan Spawnladığım Araçlar Kayboluyor

Dün bir mod için confing dosyasını değiştirdim ve arabalar kaybolmaya başladı biniyorum bir süre sonra kayboluyor. Ne yapmam lazım?
  2. alpshuayi51

FC 24 KARİYER KAMERA NASIL OLMALI

Kariyer oynuyorum kamera ayarım nasıl olursa daha iyi olur sizce?
  3. alpshuayi51

Yardım GTA 5 ARABA MODU NASIL KURULUR?

dlc ,packin olduğu yere attım klasörü ama şu seçili 3 dosyayı nereye atacağımı bilmiyorum yardım.
  4. alpshuayi51

Yardım PCDEN SES GELİP BU EKRAN AÇILIYOR

çıkarıp takayım mı hddyi psu bugune kadar sorun yoktu ya kaç TL'ye mal olur?
  5. alpshuayi51

Yardım PCDEN SES GELİP BU EKRAN AÇILIYOR

Harddisk sağlığı düşük ve orayı kullanmıyorum ama ara sıra anakarttan bip sesi gelip sağlığı düşük olan harddiskin sekmesi açılıyor ne yapmam gerek?
  6. alpshuayi51

Beyler bayanlar yardımıniza ihtiyacım var

Amin inşallah hocam
  7. alpshuayi51

Merhaba kız arkadaşımla sevgili olmaya karar verdik çok mutluyum hepinize yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum😍
  8. alpshuayi51

FARMING SIMULATOR 22 Işıklar Gözükmüyor?

Aydınlatmıyor saat 01.00 da olsa aydınlatmıyor. Ne yapmam gerek?
  9. alpshuayi51

FARMING SIM 22 GOLDCREST VADISINE NASIL GİDERİM?

Oraya bır turlu gıdemıyorum ne yapmam lazım tren yolna gıdıyorum carpılar cıkıyor.
  10. alpshuayi51

Düşmemek için ne yapmalıyım?
  11. alpshuayi51

Teşekkürler hocam. Şuan da konuşuyoruz umarım mutlu olurum(Z). Yorumunuz için teşekkürler.
  12. alpshuayi51

Söylediğn her cümle için teşekkür ederim kral. Çok teşekkürler. Haklısın ben acele ederek hata yapıyor olabilirim o konuda dikkat edeceğim.
  13. alpshuayi51

Kral kız öyle herkesle konuşan biri değil. Yani nasıl diyeyim her erkekle samimi falan değil. Ben yazdım sonra gerisi sardı konu açıyor konuşuyoruz. Dün beraber müzik dinledik Spotifydan jam yaparak 3 saat sohbet muhabbet güzel
  14. alpshuayi51

Yorumun ne peki sence kral.
  15. alpshuayi51

11. Sınıfa gidiyorum. Sınıfta samimi olduğum konuştuğum kız vardı. Perşembe günü wpden yazmaya başladım konuştuk. Dün saat akşam 8den gece 3 e kadar aralıksız konuştuk. Bugünde konuşmaya devam ediyoruz şuan. Sadece fikirlerinizi almak istiyorum. Yardım eder misiniz?
Top Bottom