ardarb45 isimli üyenin son içerikleri

1. ardarb45

Elden ringde ne yapmalıyım

Baştan mı başlamalıyım peki
  2. ardarb45

Elden ringde ne yapmalıyım

Arkadaşlar emin çıtakın tam çözüm videolarının 1.sini bitirdim ve güzel bir büyücü Build'im oldu ama bana hiç keyifli gelmiyor bu şekilde video izleyip aynılarını yapmak öbür türlüde kendim keşfedemiyorum anlamıyorum çünkü ne yapacağım kafam karıştı.
  3. ardarb45

Yardım Elden ringde takılı kaldım

Arkadaşlar sabahtan beri oynuyorum boş boş geziyorum ne boss kesebiliyorum ne de 2'li 3'lü grupları. Oyunda bayağı karışık ne yapacağımı şaşırdım açıkçası.
  4. ardarb45

Elden Ring alınır mı?

Maalesef şu an dlc alamam pek bir şey kaybedermiyim dlcsiz
  5. ardarb45

Elden Ring alınır mı?

Arkadaşlar bilgisayardan oynayacağım gamepad var ama klavye ile oynamak istiyorum ve ilk soulsvari oyunum olacak sizce alınır mı?
  6. ardarb45

Yardım Eski laptopun HDD'sini masaüstüne takmak

Arkadaşlar anakartın kutusundan SATA kablosu buldum bunu taksam direk olur mu?(içinde Windows kuruluydu sıkıntı çıkar mı nasıl bakarım bilgilere?)
  7. ardarb45

Ehliyet sınavından geçer miyim?

Hocam inşallah geçerim o zaman rezil olmayayım millete :D
  8. ardarb45

Ehliyet sınavından geçer miyim?

Arkadaşlar benim yarına ehliyet sınavım var, ben telefondan uygulama ile çıkmış soruları çözüyorum ve genelde 80 ile tüm sınavı geçiyorum. Size sorum, sizce yine de konu anlatımı izleyeyim mi, yoksa soru çözmeye devam mı edeyim? (sınavda çıkan konularla ilgili pek bilgim yok okuduğumu anlayarak...
  9. ardarb45

1:1(replika) AirPods nasıl satılır?

link bozuk sanırsam
  10. ardarb45

1:1(replika) AirPods nasıl satılır?

Arkadaşlar iyi günler bir YouTube videosunda AirPods'ların 1:1 replikalarını Çin'den çok ucuza getirtip bunları resell yapabileceğimi öğrendim. Bu konuyu açmamdaki sebep bu iş yasal mıdır? Bu yasalsa ürünleri nasıl Türkiye'ye kargolatırım. Tedarikçi...
  11. ardarb45

Yardım Ehliyet kursu telafisi olur mu?

Tek anlayamadığım kısım benim kursa gelmediğim belli hem kendi numaramı hem de annemin numarasını bıraktık kursa ikimizede hiçbir haber gelmedi.
  12. ardarb45

Peki sınavdan sonra mı olur motorla eğitim ?
  13. ardarb45

Öncelikle iyi günler. Ben nisan ayının ilk haftasında ehliyet kursuna yazılmıştım, nisanın 3. haftası gibi de kursun ne zaman başlayacağı ile ilgili aramıştım fakat bana kursun zaten başladığını ve bunun SMS ile iletildiğini söylediler. O gün SMS'lerimi kontrol etmiştim ve böyle bir SMS...
  14. ardarb45

Yardım 2000TL kulaklık önerisi

Arkadaşlar bütçem 2000TL belki biraz çıkabilirim. Eğer olursa kablosuz olması daha iyi olur.
  15. ardarb45

Amazon kargomu takip edemiyorum

Arkadaşlar 28 Nisanda 2 tane yoyo sipariş vermiştim, 30 Nisanda kargonun uçak ile taşınmaya başlandığını söyleyen bir güncelleme geldi fakat 30 Nisandan beri herhangi bir güncelleme alamıyorum ve Amazon destek aşağıdaki görseldeki gibi takılı kalıyor. Bunu nasıl çözerim?
Top Bottom