ArqeNade isimli üyenin son içerikleri

1. ArqeNade

🔥İndirim Samsung Galaxy Watch 4 sepette 3.799 TL

Pil sağlığı nasıl?
  2. ArqeNade

Şampiyon kim olacak? FB 6-0 İST / KNY 0-3 GS

Birisi tarafsız olarak şu olursa şu şampiyon olur diye yazabilir mi?
  3. ArqeNade

Office üyeliği alıp word vs. PC'ye indirmek istiyorum.

Bahsettiğiniz sitelerden hesap olarak alabilirsiniz. Uygun fiyatlara satılıyor.
  4. ArqeNade

500 GB Samsung 870 EVO 1.399 TL

Fiyat bence iyi. Ocak ayında n11 den kuponla 1229 tl'ye almışım.
  5. ArqeNade

Yarın implant yaptırıyorum tecrübeli olan var mı ?

Ben bir tane yaptırdım. Etrafınızdan duyduklarınıza kulak asmayın. Bende işlem bitince duyduklarımla hiç alakası olmadığını tecrübe ettim. Tavsiye vermek gerekirse verdikleri buzu söyledikleri sıklıkta uygulamayı unutmayın hafif bir şişme olabilir bende olmamıştı ama yinede uyguladım.
  6. ArqeNade

₺138 - KZ EDX Pro (Yeni Hesap Kuponuyla)**

Benimki gümrükte çok beklemedi. Şimdi PTT'yi bekliyoruz 4 gündür transfer sürecinde bu hafta içinde gelir diye düşünüyorum.
  7. ArqeNade

Cevap için teşekkürler. O dediğiniz ayar açık ayrıca Xiaomi Piston Fresh Edition kulaklık kullandığım için (kafa üstü kulaklıklara karşı bir önyargım var) her halükarda Kz Edx Pro daha iyidir diye düşünüyorum.
  8. ArqeNade

Hayırlı olsun. Test etme imkanınız oldu mu acaba?
  9. ArqeNade

🚨GELİYOR🚨 🚨READY OR NOT V 1.0 13 ARALIKTA ÇIKIYOR🚨

Edit: Stok kalmamış. :( 99₺ alıyorum o zaman.
  10. ArqeNade

Yardım MSI Anakart için M.2 SSD Vidası nasıl bulabilirim?

Aynı soruyu bende birkaç gün önce kendime sordum. Takipteyim. Evdeki bozuk HDD'nin vidaları benim işimi görecek gibi ama yine de almak gerekiyor.
  11. ArqeNade

anker 10.000mah powerbank

Kullanan var mı? Bu markayı çok görüyorum, herkes iyi diyor ama bir kere de ben sormak istiyorum. İşimden dolayı telefonu sürekli kullanıyorum. Şarjı günü kurtarıyor ama arada destek çıkacak bir powerbank olsa iyi olur.
  12. ArqeNade

🔥İndirim 3 Adet Clear Men 600ML 194₺🔥🔥

Bu paket çok uygundu umarım almışsınızdır. Geçen haftada bu ürünün ikilisini 156₺'ye aldım.
  13. ArqeNade

🔥İndirim 3 Adet Clear Men 600ML 194₺🔥🔥

Fiyatı çok değişiyor, sürekli indirim geliyor umarım dip fiyatı budur. Sipariş iptal edip duruyorum. Bir saat kadar önce bu fiyattan sipariş verdim. Birkaç gün önce 250₺'ye aldım, 230₺'ye düştü iptal edip tekrar aldım. Sonra 194₺'ye düştü, 230₺'ye aldığımı iptal ettim. Ne hale geldik, stokçuluk...
  14. ArqeNade

❌İndirim Bitti! 🔥Amazon 150 TL+ 60 TL İndirim🔥

Mouse olarak ne aldınız acaba? Bende kablosuz bir mouse bakıyorumda Lenovo 400 hoşuma gitti ama nasıldır bilmiyorum.
Top Bottom