buEmre isimli üyenin son içerikleri

1. buEmre

Çözüldü✓ Msi Bios Sürümünü Yayından Kaldırmış ve Droplar

Çözümü ve ilerleyişi toparlayıp anlatıyorum: Hata: Oyunda oynamayacak kadar fps dropları ve normalde youtubeden video açsam ping girmeyeceği bir durumda (kesinlikle girmez eminim) oyununuma oynanmayacak kadar ping girmesi, bilgisayararımın normalden geç açılması, Çözüm: (Parçalarımızın...
  2. buEmre

Evime gidiyorum şimdi birde orada bakacam, birde çözüm olarak bir post ayarlayalım benzer durum yaşayanlara yardım olması açısından. Teşekkür ederim yardımınız için.
  3. buEmre

https://hizliresim.com/ovsbos2
  4. buEmre

@Emre Zengin Hocam, "Memory Context Restore" Enable yapınca %fps lerim düzeldi. Şuan şoktayımmm. Alakası varmı gerçekten ?
  5. buEmre

Hocam ramlerimi başka pcde denedik, problem ramde değilmiş. Şuanda flash bios yapıyoruz... Buda olmazsa video çekerim. 1716155510 https://l24.im/cx46DlH
  6. buEmre

İkiside düzgün çalışmıyor artık hem expo açıkken hem kapalıyken %1 ve %0,1 değerlerim yerlerde yine.
  7. buEmre

Uygulamaya başladım... 1716139222 Bilgisayar açıldı. Bios ekranında ramlerimi gördü ve expoyu kendi kapatmış. kapalı olarak windowsa geçiş yaptım. Şimdi oyun testi yapıyorum... 1716139545 Sorun düzelmemiş droplar devam ediyor %1 low ve %0,1low değerlerim yerlerde.
  8. buEmre

Evet normalde öyleydi. Expo açık ve kapalıyken sorun aynıydı. Şimdi ise Tek slot (A2) ve expo açık.
  9. buEmre

tek ram'e düşürdüm sorun tamamen çözüldü. Şimdi ne yapmak gerek?
  10. buEmre

@Emre Zengin Hocam bios'u belirttiğiniz sürüme geri döndürdüm. Sorunlarım biosun sürümünden kaynaklı değilmiş.
  11. buEmre

Bir tanesi "Promontory" içinmiş. Ne oluyorsa artık... 1716044886 Hocam yön belirttiğiniz için teşekkürler. Yarın temiz bir bios geri dönüş ve windows sıfırlama yapacağım.
  12. buEmre

2 tane var birde, çift dikiş :D normal mi hocam?
Top Bottom