Bulkyapanobez isimli üyenin son etkinliği

• Bulkyapanobez
    Bulkyapanobez, Askerlikte 2. Altı ay başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Brom zorunlu askerlik yapıyorsun 6 ay. Sonra isteğe bağlı bir 6 ay daha kalıyorsun fakat bu sürede maaş alıyorsun
  • Bulkyapanobez
    Bölgeden bölgeye değişiyor riskli bölge ise normale göre biraz daha fazla anlık olarak normal şekilde 23k bir şey alıyor bizim buradakiler 1714408417 Ama...
  • Bulkyapanobez
    Bulunduğun yere göre değişiyor kral ama genellikle yasak kullanımın 6 gün cezası var ama komutanların inisiyatifine kalmış 1714407835 Yani açıkçası dönünce...
  • Bulkyapanobez
    2. 6 ay askerlik için eğer sivile gidince hemen yapabileceğin bir iş yok ise iş ayarlamak için güzel bir zaman. Bu süre zarfında paranı kazanamaya devam...
  • Bulkyapanobez
    Santral olduğum için kullanıyorum, santral personellerine telefon serbest oluyor belge vs geldiği için 1714393183 Anlık olarak onbaşı rütbem var için 2. 6...
  • Bulkyapanobez
    Bulkyapanobez, Konu Dışı kategorisinde Askerlikte 2. Altı ay başlıklı bir konu açtı.
    Anlık olarak Hatay'da askerdeyim alay'da santralde görevliyim. 2. Altıncı ayı düşünüyorum fakat nedir nasıldır tam bilmiyorum ortasında feshedip gitme...
  • Bulkyapanobez
    Bulkyapanobez, Online eğitimli spor hocası önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Emin çapan, Güray aydın, Mustafa yıldız
Top Bottom