cureshut isimli üyenin son içerikleri

1. C

❌İndirim Bitti! Lydsto 5L Beyaz Airfryer Naysla 849₺!

Bende aldim. Hediye ne alsam diye düsünüyodum buket cicek bile 500 tl hic olmazsa bende faydalanirim :))) siyah aldim ama hanim begenirmi bilmem.
  2. C

🔥İndirim DeepCool MYSTIQUE 360 LCD 5. Nesil Pompa 3400RPM 5.427,99 TL

Al bendende o kadar. Beyaz olsun dedikce hep siyah. Ve aklim kayiyor. Cokta hosuma gitti bu 1714811514 Fiyat bende 5996.41 Tl gözüküyor
  3. C

Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe alınır mı?

Ben 2.el aldim. Suan piyasada yok sanirim. Stok yok hicbiryerde. Ama ben daha önce asus rog scope tam boy olani kullaniyordum switchleri mx ti sanirim. Ona göre cok sessiz. Bu arada bendeki deluxe degil. bilek destegi yok gerekte yok bence.
  4. C

Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe alınır mı?

Ben tkl white edition kullaniyorum. Cok memnunum. Nx model
  5. C

🔥İndirim Asus ROG Z790-H 11399 TL

Ah su beyaz olsaydi :)
  6. C

🔥İndirim Asus Rog Gladius III AimPoint 2149 TL

Arkadaşlar mouse armary crate de aura sync de gözüküyormu ? bende gözükmüyor. Tek ayar yapiliyor ama aura sync de gözükmüyor. Neden olabilirki ? Edit:cözdüm bluetoothda hem klavye hem mouse olarak gözüküyordu kaldirdim birini. Düzeldi
  7. C

🔥İndirim High Power 850W Gen5 Gold Psu 3299 TL

hala bu paraya alınır mı ? 3600 oldu.
  8. C

Laptop 2. Monitör bağladım sadece 120hz seçeneği var

Kablo icinden cikan ise kablo kaynakli bir problem yoktur bence. Bendede görüntü hz degeri düsüktü. Kabloyu degistirdim 165 e kadar cikti. 180 hz de ekran titreme yapiyor cünkü kablo desteklemiyor.
  9. C

NZXT Kraken 240 z53 beyaz alinirmi ?

Ek lar nasil arcticlere göre dahami iyi ? 360 mm ileriye dönük dahami iyi olur. 7 bin civari fiyati. Kasayida h7 flow rgb yapmam gerekicek. 240 mm alsam ilerde i7 14600k falan taksam yetersizmi kalir ?
  10. C

Hadi ya ins problem yasamayiz bizde. Bir arkadas aliexp den orta tus atmisti gruba garantiye almak icin öyle birseymi alsak. Belki bu son urünlerde problem cözülmüstür
  11. C

Evet kesinlikle katiliyorum ama bu fiyatlarada bidaha gelmeyecegi kanaatindeyim. O yüzden ne yapsam bilemedim
  12. C

Evet ama sanirim isim degisikligi. Bu paralar eder mi? ? İslemciyi sogutmaya gücü yeter mi ? Diger kraken elite, düz, ve z53 farki nedir ?
  13. C

Arkadaslar yeni bir sistem topluyorum. Beyaz renk NZXT KRAKEN Z53 ekranli model 6.700tl ye alinir mi ? Kasa olarak h5 flow rgb beyaz olacak islemci i5 14600k. Birde bunu alabilecek bir yer bir site varmi ? Beyaz renk pek yok. Birde bu site güvenilir mi?...
  14. C

Bilmeyenler için her bankanın farklıymış banka ismi ve BIC diye yazınca çıkıyor. Başvuruyu gönderdim emeği geçenlere teşekkürler
Top Bottom