emrevoxy isimli üyenin son içerikleri

1. E

oyun oynamak isteyen varmı

hesabın fena. İçinden geçmişsin steamin
  2. E

var
  3. E

Oyun oynamak niye bu kadar pahalı niye bu kadar lüks

10k baydım bi ton oyun aldım arkadaşım yok 1 tanesini bile oynamadım
  4. E

Tahmin edilemeyen bir son:Psikoz

chatgpt ye mi yazdırdın
  5. E

steam hesabına zamanında bi ton para baydım birsürü oyun var fakat daha neredeyse hiçbirini oynamadım yıllardır oyun oynamak için arkadaş arıyorum aile yüzünden ses açamam genelde antalyada yaşıyorum. 1284532942 arkadaş kodum bu
  6. E

İşlemci Fanın aniden hızlanıp geri yavaşlaması

zarar vermez onu kendin ayarlayabilirsin işlemci kaç dereceye geldiğinde kaç rpm dönsün gibisinden ama boşver kalsın
  7. E

Yamadan anlayan baksın bi

Motor daha sıfır alındı 1 ay oluyor
  8. E

Yamadan anlayan baksın bi

Yama yaptırdıktan 1 hafta sonra böyle oldu ilk başta böyle bir şey yoktu yumuşak esnek bir parça
  9. E

iş lazım (antalya)))

beyler tanıdığı olan yokmu yada bildiği yer yaş 16 2 yıldır sigortasız komilik yaptım 2 kişiyiz adam akıllı bir yere girmek istiyorum
  10. E

Motor aldım taksit ödemek için kullanıyorum

ben çalışmak için almadım motoru şuan elde var 0 motorun parasını ödemek için motoru kullanıyorum 1717075268 motorun blok ömrü 60 bin km dedim 100k para veriyoz 60k az bence ömürlük olması lazım
  11. E

Motor aldım taksit ödemek için kullanıyorum

Ben 8 ay taksitle motor aldım günlük 20 km iş git gel oluyo e ben motorun borcunu öderken motorun ömründen yiyip km sini de yükseltmiş oluyorum değeri düşüyor ne anlamı kaldı bu işin zaten motor bloğu 60 bin km de gidiyo
  12. E

4 Dersten kalıyorum sınıfta kalır mıyım

Edebiyat geçiyorum ancak meslek olan ana dersimden kalıyorum sorumlu geçerim diye düşünüyorum
  13. E

Ortalamam 50 üstü. Yönetmeliğe göre liselerde 4 ders ve üzeri zayıfı olan öğrenciler sınıf tekrarı yapacak. Bu uygulama, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılından itibaren kademeli olarak uygulanacak. Sınıf tekrarı yapan öğrenciler, ikinci kez sınıfta kalma durumunda mesleki eğitim merkezine veya...
  14. E

11. Sınıfım
Top Bottom