Eren_Y isimli üyenin son içerikleri

1. Eren_Y

Öneri mekanik klavye önerisine ihtiyacım var.

%80lik klavye arıyom be kardeşim sadece f tuşları fazlalığı olcak num tuşu olsun olmasın farketmez %100lük klavye istemiyorum zaten :)
  2. Eren_Y

dostum yazdıklarımı tam okudun mu ayrıca amazondan da gelebilir süre sıkıntım yok açık konuşmak gerekirse
  3. Eren_Y

Herkese Selamlar Arkadaşlar F tuşları olan sessiz bir mekanik klavye arıyorum, yay sesi haliyle minimumda olmasını isterim. Gecikme değeri düşük olsun ve mümkünse F tuşları bitişik yani f1-f4-...-f5 çeklinde değil yan yana olursa güzel olur. bütçeyi max şeklinde yazdım daha illa o fiyatta olmak...
  4. Eren_Y

Öneri 7950x3d işlemciye F/P Nvidia ekran kartı önerisi

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ama biraz geç oldu arkadaşım 7950x3d asus rog strix 3070 ti super g skill 16x2 triden z5neo 5600 mhz cl28 msi mag coreliquid c 360 almış
  5. Eren_Y

Öneri 7950x3d işlemciye F/P Nvidia ekran kartı önerisi

Herkese selamlar bu işlemciye uygun bir fiyat performans yani verilen paranın hakkını veren bir ekran kartı öneriniz var mıdır? 3000 serisi kartlar mı daha iyi 4000 serisi mi fiyat farkından dolayı da merak ediyorum.
  6. Eren_Y

yks sınavında bir sınavın parasını ödeyip diğerini ödemezsen ne olur ?

cevaplarınız için teşekkür ederim
  7. Eren_Y

yks sınavında bir sınavın parasını ödeyip diğerini ödemezsen ne olur ?

Herkese selamlar arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz üzere malum yks sınavına zam geldi. Örneğin TYT sınavı ve YDT sınavına başvursak (ödenmedi) son ödeme tarihine kadar sadece TYT sınavının parasını ödersek, sadece tyt sınavına mı girebiliriz yoksa ödenmedi diyip iki sınava birden giremeden...
  8. Eren_Y

Öneri 25000 TL bandında laptop önerisi

arkadaşlar konu duzenlendi lutfen yardımcı olur musunuz
  9. Eren_Y

o yüzden dedim ya parasını çöpe atmasını istemiyorum diye :D
  10. Eren_Y

intel ekran kartı nasıl ? bi aralar problemleri çoktu da şu anda bilmiyorum
  11. Eren_Y

Arkadaşlar Selamlar bir arkadaşım laptop almak istiyor oyun oynayacak tekli çekirdek performansı herhangi bi ortalama oyunda yeterli olursa sevinirim yine de bu fiyat bandında istiyor parasını çöpe atmasını istemediğim için buraya yazdım buraya yazarsanız çok sevinirim teşekkürler <3
  12. Eren_Y

Discord yayınında renkler bozuluyor

Selamlar Arkadaşlar, bir arkadaşım discorddan yayın açtığı zaman renkler sürekli bozuluyor,çok yol denedik bit hızını düşürme,ping değeri sunucu bölgesi değiştirme fakat düzelmedi.60 FPS yayın verildiği zaman çok çok fazla bu şekilde kalıyor 30 fps de örneğin 10 saniye içinde 4 5 saniye böyle...
  13. Eren_Y

max 30k laptop önerisi

arkadaslar max 30k bütçe var okul icin islemci odaklı olucak biraz karısık iş için kullanılcak (oyun vs.)
  14. Eren_Y

Bu fiyata S20 Ultra alınır mı??

note serisinden bahsedion dimi
  15. Eren_Y

yks tercih tarihi geçti

hayırlı geceler arkadaşlar yks okul tercih vakti geçti bu tarih geçtikten sonra herhangi bir okula girebilir miyim şuan açıktayım yani seçim vs. yapmadım şuan bu mümkün mü ?
Top Bottom