kitapsatıs isimli üyenin son içerikleri

1. K

Sınıfta Kopya Çeken Sevgili Çift Ne Yapmalıyım?

Aynen öyle. Bu forumda belki ortalama yaş kitlesi 16 üzeridir. Ama birkaç aylık deneyimimi özetlersem; kafa yaşı olarak olgunlaşmamış hatrı sayılı insan var. Son 2 ayda gördüğüm konu başlıkları: 1. Adamın biri forumda 2 senedir aynı araba başlığını açıyor :) “1 milyona araba önerisi” ben bu...
  2. K

MAX 8000 TL KOLTUK ÖNERİSİ

Bu koltuğa 8.5k vereceğime; cs de 500 kasa açmayı tercih ederim. Bu paraya zioda istediğin premium koltuğu yaptırabilirsin. Hadi ziodan almadın, ofis mobilyaları satan yerleri gez. Koltuktan dandiklik akıyor. İkeayı boş ver.
  3. K

Vanguard Bilgi çalma

Bu kafayla hayatta başarılar.
  4. K

TROJAN YEDİM NE YAPICAM

Bende merak ediyorum. Bu forumda bu tip konularda herkesin ortak noktası “normalde şöyleyimdir ama virüs yedim” Kim bilir neler indiriyorsunuz :)
  5. K

Virüs bulaştı lütfen yardım edin

Aynı cevabı yazmaya gelmiştim. Hatta ekleme yapayım: Söyle arkadaşına indirttiği gibi kaldırmasını da bilsin :)
  6. K

Ali Koç Seçimi Kazandı

Ben Arap İsmail. 1717951679 İddia konuşmak yasak mı forumda, bileniniz var mı? Uzun vadeli ile bir sorum olacaktı; bilgisi olan varsa?
  7. K

Ali Koç Seçimi Kazandı

Ben Jose Jesus.
  8. K

batman arkham knight türkçe yama lütfen

Oyunçevirinin yaptığı city, asylum yamaları hariç etrafta dolaşan “origins ve knight” yamalarına güvenme derim. 5-7 sene önce parayla satılıyordu. Sonra bu origins ve knight 50 defa tekrar yamalandı, farklı farklı kişiler üzerinden. Çok talep var ama güvenilmez bu yamalara. Ben yıllardır...
  9. K

Yardım arkadaşlar merhabalar monster Tulpar alıcağım yardım ederseniz sevinirim

2013’den beri aynı msi laptop kullanıyorum. Benimle aynı dönem monster alanlar 17. Defa cenaze namazı kıldı. :) Sadece yakın çevremin kısa ve orta dönem yaşadıkları problemi anlatsam arkadaş almaktan vazgeçer zaten. Ömür boyu fan bakımı için; ömür boyu dert sahibi olmak isteyene hayırlı olsun.
  10. K

FC 24 TAKILI KALMA SORUNU

İmorr sen misin?
  11. K

Windows 2de1 yeniden kuruluyor yardimmmm

W7’de başıma gelmişti. Kurulum tamamlandığında (10 sn sonra yeniden başlatılacak aşamasından bahsediyorum) zamanlama bittiğinde siyah ekran gelince USB diski çıkarıyordum. Böylece boot etmiyordu tekrar, windowsun sonraki aşamasına devam ediyordu.
  12. K

Öneri Youtube kanalıma 1 milyon tl yatırım yapmak mantıklı mıdır?

Bence 1 milyon TL ile önce Türkçe ve hitabet dersi alabilirsiniz.
  13. Şok Fiyat Sıfır Ürünler - Son Kampanya Stok Eritme - Hot Wheels, Kozmetik, Kitap, Kişisel Bakım

İstanbul Şok Fiyat Sıfır Ürünler - Son Kampanya Stok Eritme - Hot Wheels, Kozmetik, Kitap, Kişisel Bakım

Merhabalar, kelimenin tam anlamıyla çıldırdım. :) Son kampanya ve son fiyat. Fırsatı değerlendiren şanslı kişilere şimdiden hayırlı olsun. 1. Hot Wheels Supralı Üçlü Set: 325 TL 2. Hot Wheels Porsche 911 & Lamborghini Üçlü Set: 275 TL 3. Hot Wheels Bugatti Bolide: 135 TL 4. Hot Wheels Dodge...
  14. K

Hot wheels değer anlama

Evet merhabalar, ilanları Letgo üzerinden hazırladım ve forum üzerinden ilan açtım. İkinci el bölümündeki konuda Letgo ilanı bulunuyor. Araçlarla ilgili bütün detaylar Letgo’da. İkinci El linki...
  15. K

Bellingham balon mudur?

I am Jose Jesus.
Top Bottom