mert103 isimli üyenin son içerikleri

1. M

🔥İndirim LAV 6'lı Sude Viski Bardağı 125₺🔥%26 İndirim

Arkadaşlar viski içen adamın ucuz şeylerle işi olmaz zaten. Viski keyifli ve ucuz olmayan bir hobi diyelim. Paşabahçe'nin viski bardakları güzel onlara yönelin derim şahsen.
  2. M

❌İndirim Bitti! S23 FE 256GB 20250TL TRENDYOL SATICI

hangi mağaza acaba?
  3. M

🔥İndirim RAZER Viper V2 PRO 3392TL

Anlık fena değil gibi ama 10 gün önce mi ne 2900'e satıldı diye biliyorum, bu mouse çok iyi diyorlar hep yeltendim almaya ama viper ultimate ile bağım oluştu. Dareu a950 4k hz, Razer Cobra modeli kullandım ama hiçbiri viper ultimate kadar tatmin etmedi beni. Mouse arayışında olanlar alabilirler...
  4. M

🔥İndirim AMAZON / Moliendo çekirdek kahvelerde indirim 1000gr / 391 tl

@Emektar PC hocam orta gövdeli ve asidite olarak düşük bir kahve seçtim aslında. İçimi hafif ama pek lezzet olarak tatmin etmedi beni. Brasil Boss Nova aldığım kahve.
  5. M

🔥İndirim AMAZON / Moliendo çekirdek kahvelerde indirim 1000gr / 391 tl

Bu markayı kullandım ama pek sevemedim gibi. Belki benim ağız tadıma ya da seçtiğim kahveyle alakalı olabilir. Bittikten sonra başka markaya yönelmeyi düşünüyorum.
  6. LENOVO Lecoo KG1102 LED Aydınlatmalı Gaming Mekanik Klavye

LENOVO Lecoo KG1102 LED Aydınlatmalı Gaming Mekanik Klavye

Klavyeyi 25 Eylül 2023 tarihinde aldım. Başka klavye kullanıyorum fazla olduğu için satıyorum. Kutusu, faturası, garantisi vardır. İstanbul Avr. yakasında elden teslim edebilirim, ilk önce para sonra ürünü gönderebilirim. Param güvende ile de alabilirsiniz. Klavyenin bilek desteği vardır hiç...
  7. Razer Viper Ultimate

Razer Viper Ultimate

Ürün 18.06.2023 tarihinde alınmıştır kutu, garanti, fatura vardır. 3 ay kullanıldı sonra başka mouse kullandığım için kullanılmadı. Sorunu sıkıntısı yoktur. Başka bir mouse aldığım için satılıktır. İstanbul Avrupa Yakası elden teslim edebilirim. Hesabıma para geçtikten sonra da kargoya teslim...
  8. M

❌İndirim Bitti! Diesel RASP 3.694,44TL

arkadaş bilgilendirme yapmış. Diesel alacağıma Casio alırım çok daha iyi. Quartz saat almamaya çalışıyorum homage saat bile alsan diesel'den iyidir. Herkes mekanik saat kullanacak diye bir şey de yok tabii saat işi biraz merak işi. Kolumda şık gözüksün anlamam mekanik quartz falan işinden...
  9. M

❌İndirim Bitti! Diesel RASP 3.694,44TL

Arkadaşlar bence diesel'e para vermeyin iyi bir saat markası değil. Quartz saatler değil de imkanınız varsa mekanik saatlere yönelmeye çalışın.
  10. M

🔥İndirim ThermalRight Frozen Warframe 240mm LCD Ekranlı Sıvı Soğutma 2799 TL

5600 lü sistem için gerek var mıdır ki? istiyorum aslında ama daha sağlam sistem için gerekli olur diye düşünüyorum.
  11. M

🔥İndirim Philips HR2041/00 Sürahi Blender 1.599TL

tamam hocam en haklı sensin, her şeyi sen biliyorsun, en kral en paşa da sensin. benimle muhatap olmazsan sevinirim.
  12. M

arkadaşlara yardımcı olmaya çalıştım laf sokar gibi seni bu keser falan ne anlatmaya çalışıyorsun acaba? Uzun süre denedin mi işe yarar diyorsun. pek çok blender kullandım düşük güçlerdekiler bi yerden sonra yanıyor. 2 meyve kessin bi zahmet. yer fıstığı ezmesi yapmak istesen mesela nasıl bi...
  13. M

450 watt gözüküyor çok işe yarar gözükmüyor.
  14. M

🔥İndirim Asus Rog Gladius III AimPoint 2149 TL

konu içinde bi arkadaş yazmış ben ondan gördüm yoksa şahsi fikrim değil. Kullanmadığım için bilmiyorum.
  15. M

Amazon 200/80 TL indirim

2013'ten beri amazon kullanan biriyim ayda en az 1-2 alışverişim oluyor arkadaş neye göre uygun olmuyorum anlamadım.
Top Bottom