naRos26 isimli üyenin son içerikleri

1. naRos26

Çözüldü✓ EXPO aktif edince bilgisayar geç açılıyor.

Çözüm için teşekkür ederim işe gerçekten yaradı. Çok sinirim bozuluyordu 6000 mhz ramı 4800 de kullandığım için :)
  2. naRos26

Çözüldü✓ Monitör Almak İstiyorum Taş Patlasın bütçe 4000 TL

Lenovo aldım ben hem de daha yüksek fiyattan. Ama parası gözümde değil gerçekten çok kullanışlı. birçok panel ve marka kullanmış biri olarak tavsiye ediyorum. Hatta Lenovoyu marka olarak tavsiye ediyorum klavyesi de var çok güzel bence.
  3. naRos26

Çözüldü✓ İLK AÇILIŞTA MONİTÖRE GÖRÜNTÜ GELMİYOR

Evet arkadaşlar galiba sorun çözüldü gibi. Bugün PC yi işyerine getirdim ve oradaki bilgiişlemci çok uğraştı. Çözemedi tabi. Sonra derin bir araştırma yaptı ve msı anakartların 4000 serisi ekran kartlarıyla BIOS uyumsuzluğu oluşturduğunu, bana benzer şekilde ilk açılışta ekran kartı algılamama...
  4. naRos26

Fiyattan değil de küçük bir ilçede yaşıyorum. burada tek ddr5 sistem ben de olabilir öyle bir sıkıntı var maalesef
  5. naRos26

walla ddr5 ram bulabilsem deneyecem ama yok DDR 4 ddr5 anakarta uymuyomuş o yüğzden deneyemiyorum
  6. naRos26

BIOS güncellemesi gelmiş onu yaptım olmadı. Gen3 denemiştim gen4 yaptım olmadı. donanımsal bir bağlantıyı yanlış yapmış olamam değil mi öyle bir sonucu olmaz onun? sonuçta reset atınca düzeliyor çok nadir de olsa tekte açılıyor?
  7. naRos26

1715434619 enable veya disenable olması bir şey farkettirmiyor
  8. naRos26

Bunu çoktan ve defalarca denedim hocam fayda etmedi
  9. naRos26

Emre hocam merhaba, İlginç bir şekilde bir kaç kez direk açıldı ama Pcyi kapatıp tekrar denediğimde görüntü gelmedi. Açıldığı zaman pcnin açma düğmesine bastığımda çok hızlı şekilde monitör tepki verip DP bağlantısını gösterip (sol üst köşede DP ikonu çıkıyor) ve açılıyor. Ama görüntü gelmediği...
  10. naRos26

2 farklı kablo 2 farklı monitör denedim bir faydası olmadı hocam. ayrıca bir tane de hdmı denedim. 1715112421 Olabilir ama başka ekran kartı sorunsuz çalıştı. Aklıma oda geldi ama anakartta sorun olsa diğerinde de sorun yapardı diye düşünüyorum.
  11. naRos26

Merhaba, dediklerinizi titizlikle uyguladım. Nvidia Appten haberim yoktu. onu kurdum. ama maalesef çözüm olmadı. Yani nedir nasıldır hiç anlayamıyorum.
  12. naRos26

Hayır DP ile kullanıyorum ama HDMI ile de denedim değişen bişey olmadı
  13. naRos26

Emre Hocam şimdi onu da denedim maalesef oda sonuç vermedi. 1714947116 Denedim Hocam o da olmadı. 1714947163 Ramları stok hızda kullanıyorum 4800 de. dediğiniz BIOS ayarını da denedim o da çözüm olmadı.
  14. naRos26

monitör Lenovo ama Gamepower monitörle de aynı oldu yani pek manitörle alakalı değil gibi
  15. naRos26

1714867044 enable da denedim olmuyor. BIOS taki ayarların neredyse tamamını tek tek deneyip geri çevirdim ama maalesef sonuç alamadım
Top Bottom