Requen isimli üyenin son içerikleri

1. Requen

Kablosuz kulak içi kulaklık

2 - 3k bandında kablosuz, mikrofonu iyi, silikonsuz, f/p ürünü olan kulak içi kulaklık önerisi olan var mıdır?
  2. Requen

win 11 home'dan win 11 pro'ya yükseltme

Geçenlerde arkadaşın birisi dediğim şekilde yapabilceğimi söylemişti ama
  3. Requen

win 11 home'dan win 11 pro'ya yükseltme

Yaklaşık 2 hafta önce yeni bir sistem aldım. Bildiğiniz üzere freedos olarak geldi ve içinde deneme sürümü olarak win 11 home var. Direkt olarak win 11 pro lisans key alsam format atmadan keyi kullanabilir miyim? Yoksa sıfırdan format atıp win 11 pro dene sürümü olarak kurulum yapıp mı...
  4. Requen

PC HDD yi görmüyor acil yardım lazım

Biostan boot menüsünden disk var mı yok mu bakabilirsiniz.
  5. Requen

beyler oyuncu kulaklıgı onerın

Doğrudur v2x sanal 7.1 ama cloud 2 normal 7.1 eğer bütçeniz el veriyorsa cloud2 öneririm.
  6. Requen

beyler oyuncu kulaklıgı onerın

razer v2x yada cloud2 önerebilirim az biraz fiyat farkı çıkabilir ama ikisi de güzel kulaklıklar üzmezler
  7. Requen

Motosiklet sürmeyi öğrenebilir miyim?

Valla bu işin denemesi yanılması vs olmaz bi kere dener bidaha deneme fırsatı olmayabilir
  8. Requen

Bisiklet 10 kilo diğeri 250-300 kilo ayakta tutması bile zor bisiklet süremeyen birisi için bide scooter falan da süremiyormuş. Scooter ile 125lik arasında aman aman bir fark yok. Hiç bulaşmasın hele ki bizim ülkede şansını hiç zorlamasın derim
  9. Requen

Bisiklet vs. süremiyorsan hiç bulaşma başına iş açarsın. Bisikletin hızlı versiyonu gibi bir şey o kadar da denge sağlayamıyorsan motorda hiç sağlayamazsın.
  10. Requen

Bilgisayarım ne kadar eder? Ve sistem önerisi

yani 20k ya alacağın sistem r5 5600 rx6600-3060 biraz eklersen 4060 olacaktır sıfır düşünüyorsan. Ekran kartını satıp 10k upgrade daha mantıklı olacaktır fikrimce.
  11. Requen

DisplayPort takılı olduğunda PC açılmıyor

Dp kasaya takılan yerde şase olma ihtimali çok yüksek. Ekran kartına giren usb metal kısım kasanın demirine temas ediyor olabilir
  12. Requen

Yardım Altyapı için şikayet etmeme rağmen 1 yılı aşkın süredir hala gelmedi

Kendin binaya çektirme gibi durum yok onlar binaya kadar çekerler kutu vs. binada iç tesisat yoksa onu sen çekersin. Bölgendeki bir superonline'a git başvuru yapmak istediğini söyle müşteri hizmetleri üzerinden almıyorlar şahsen gitmen gerekiyor. Turkcell bayiside değil superonline
  13. Requen

Yardım Altyapı için şikayet etmeme rağmen 1 yılı aşkın süredir hala gelmedi

Yakın bir yerde Superonline alt yapısı varsa ona başvur bi kaç ayda gelip bağlantı sağlıyorlar. 1 Hafta önce başvuru yaptım tek başıma geldiler inceleme yaptılar sonrasında imza vs aldılar. en geç 1 ay içerisinde gelip bağlantı sağlayacağız dediler. Aynı şekilde Türk telekoma başvuru yaptım...
  14. Requen

Superonline alt yapısını en hızlı nasıl getirebilirim?

Türk telekom da müdürlüğe gitmedim direk müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yaptım onlar 2 yıl sürebilir dediler ne arayan var ne soran var bilmiyorum ki
  15. Requen

Superonline alt yapısını en hızlı nasıl getirebilirim?

8 daire apartman zaten 4 dairenin altına gelmiyorlarmış. Superonline gitmiştim alt yapı başvurus yapmıştım bugün aradılar işte musaitseniz geleceğiz diye geldiler yan binaya baktı alt yapı var orda hemen yanımda benım alt yapının kutusu nerede diye bir iki imza aldı mütait veya yönetici sordu...
Top Bottom