Silver Stone isimli üyenin son içerikleri

1. S

Asus rtx4070 vs Galax 4070super

Hocam asusu severiz de bu ara cidden işin suyunu çıkardılar 2 3 hatta 5k fark bile belki verilebilir ama aynı çipsette 4070süper 4070ti süper gibi modellerde 3 fanlı asuslar emsallerinden 10k pahalı. Ama markaya bakmadan önce markaların serilerine de bakın 4070 asus dual alacağınıza 3 veya 4...
  2. S

Yardım 2. El kasa alınır mı (KULLANILAMAMIŞ SAĞLAM GÖRÜNÜYOR)

Hocam corsair 4000d airflow var neredeyse birebir aynılar ck560 modeliyle. Yalnız dip basık şahin gibi kapkara bir camı var içi gözükmüyor.
  3. S

Ckdan sanırım malzeme olarak biraz daha sağlam 1 kilo daha ağır. Ön paneli kanırtmadan sökülüyor. Ön panel 2 katmanlı toz filtresi falan da var. 2000 liraya dark guardian pro falan var hem gpu hem soğutucu desteği bakımından yeterli ama nedense bu kasada gözüm kaldı. Almadığım her geçen gün...
  4. S

Hocam psusuz hali 3400 psu 6000 civarı o da stokta yok. Adamın yazdığı fiyat makul yani.
  5. S

Hocam psu yok bu modelde psulu olanlar 6000 TL falan 12x3 +14cm egzoz fanı var hava akışı güzel. Pc hocası incelenmişti. Özellikle ön paneli kolay sökülen ve fanlara rahat erişilen bir kasa istiyorum. Toz filtreleri önemli. Kasayı yere koyuyorum 3 ayda şantiye gibi oluyor. 0 mı alsam 2. Elde...
  6. S

🔥İndirim Amazon Kingston KC3000 m.2 SSD 3.350 ₺

Stoğa girince düşer o 4200 verdikten sonra 990 pro alırız (veremedi opsiyonel)
  7. S

Build yapılmamış sığmamış atıl ürün diyor. Kasayı da çok beğeniyorum pazarlıkla 2000e indirsem 1400 lira cebimde kalmış olur ama güvenemiyorum.
  8. S

Emin değilim hocam ama bu samsunglarda veri aktarımı sırasında sistemde takılmalar yaşanıyor. (970evo plus kullandım çok memnun kaldım ama veri aktarırken beklemek durumunda kalıyordum. Bu sıkıntıyı yaşayan başka kişiler de gördüm) Samsung olması cezbedici geliyor ama ben de tercihimi kc3000 den...
  9. S

https://shbd.io/s/5WkftRWp 0 fiyatı 3400 TL civarı Almak istesem nelere dikkat etmem gerekir? Daha önce 2. El kasa alıp sattıysanız yardımcı olabilir misiniz? İyi forumlar.
  10. S

Mortal Kombat 1 alınır mı?

Alma hocam seneler önce çıkan mk11 den hem grafik hem de oynanış açısından geride kalıyor. Hikayeyi iyi yedirememişler. Dövüş oyunları, biz zaten tekel gibiyiz ne çıkarsak alırlar diyerek hareket ediyor sanırım mk1 low grafiklere alınmış mk11 gibi olmuş. Tekken 8 de ankara pavyonları gibi olmuş...
  11. S

Kc3000 bir tık daha iyi Yazma hızı yazma ömrü gibi değerleri daha yüksek 980 proya göre ısınma sorunu daha az
  12. S

Rx 7700xt’ye 550w psu yeterli mi?

O bütçede high power markasının psu ları var Teknobiyotik sitesinde bakın bulursunuz Everestten her türlü iyidir. İşi güç kaynağı üretmek olan köklü bir markadır. Gönül ister ki orta üst kalite bir modeli alabilin ama bütçe yoksa giriş seviyesi de üzmez diye düşünüyorum.
  13. S

Hocam everest psuların geneli kalitesiz kapasitör kullanıyor sistem tam yükte tdp değerlerinin üstüne çıkabiliyor. Anlık donma kasma kapanma yaşayabilirsin. Mümkünse kısa zamanda ucuza kaçmadan minimum 650 watt psu almaya çalış.
  14. S

🔥İndirim Asrock B650 Livemixer 7200MHZ OC ATX Anakart 6759 TL

Xpg lancer blade var 6000mhz cl30 expo 2300e aldım tek modülünü yanına bir tane daha çekeceğim bütçem olunca tavsiye ederim
  15. S

Hocam 12 volt kanalından ne kadar güç verdiği önemli. İşlemciniz 65 watt ise bir süre idare eder diye düşünüyorum ama acilen psu değiştirmeye çalışın sisteme bir zarar gelmesin.
Top Bottom