Sistinan isimli üyenin son içerikleri

1. Sistinan

System volume information siliyim mi (172 gb)

512 gb depolama yer kalmadı işte sorun orada
  2. Sistinan

biliyorum nasıl silindiğini ama silmeli miyim sizce 172 gb ne depolamış olabilir 1717949919 sorun oluşsun istemiyorum pc de lazım bana şu an
  3. Sistinan

172 gb yer kaplıyor tamam önemli falan da 172 gb ne siliyim mi sizce
  4. Sistinan

Spotify ın bu kısmını görmek istemiyorum

bu lanet kısmı görmek istemiyorum görüntü kirliliği resmen nasıl kaldırabilirm
  5. Sistinan

2 yıllık okulu kaç sene uzatabiliyoruz

merhaba 2 yıllık okul kaç sene uzatılabiliyor 5.yılda okuldan atıyorlar mı yoksa 4 bitince mi atıoyrlar
  6. Sistinan

instagram dondurlmuş hesabı çıkarma

instagram da arkdaşım hesabını dondurdu o açmadan engellemek istiyorum nasıl yapıcam bunu
  7. Sistinan

Yardım Steam ban işlerinden anlayan birisi lütfen yardım etsin

Arkdaşıma takas teklifi gönderdim ama kendim bir şey sunmadım o da dalgasına isteğimi reddetti ve dolandırıcı bu yazdı gönderdi. bu sefer ben kendime de bir şeyler koydum gönderdim sonra steam app den onaylamak için app i açtım ve onaylarken steam app her zman ki gibi dondu bir şeyler oldu ve...
  8. Sistinan

Yardım Steam hesabıma başkası girmiş olabilir (lütfen yardım edin)

capcha doğrulamadınız diye hata veriyor ama capcha sormuyor bile bir çok yerden denedim gözükmüyor
  9. Sistinan

tarayıcı ile denedim ama gene aynı hatayı aldım. neden böyle bir sorun oldu sence daha demin turkcell aradı internet portunuz da dalgalanma var dedi steamden gelen onayı tiklerken net donmuştu bi o yüzden oldu sanırım
  10. Sistinan

Hesabımı kimseye vermedim ve cs kumar siteleriylede işim olmaz. yani çalınma durumu yok 2 durum var 1.arkadaşıma takas attım tüm kartları istedim hadi lan dedi güldü reddetti altına da dolandırıcı bu yazdı 2. durum ise bu sefer bende elimde olan silah skinlerini kendime eklep ona da kartları...
  11. Sistinan

Yardım Acil yardım korkmuyorum steam

Bi abda boyle bir sey oldu
  12. Sistinan

Dişlerimi çok sıkıyorum ve çenem kütlüyor

Merhaba gece uyurken veya gün içinde dişlerimi sıkıyorum çok uzun zamandır ve yemek yerken çenem kütlüyor. bir gün esnedim esnerken o küt sesi daha yüksej geldi ve fark ettim ki yüzüm yamulmuş sağ çenem biraz daha çıkık duruyor ama sadece dikkatli bak dedğim insalar farkına varıyor gece...
  13. Sistinan

Adobe Creative Cloud alınır mı

yıllık plan aylık ödemeli diyor 478 den 320 ye düşmüş ben bunu alınca 1 sene boyunca aylık 320 ödiyecem değil mi ? başka her hangi bir durumla karşılaşmıcam. aylık 320 öderim ama bu 1 sene içinde başka şeyler isterse ödeyemeyebilirm. ve içinde ki 100 programı diledğim gibi kullanabiliyor muyum ??
  14. Sistinan

Hangi televizyon daha iyi ?

https://www.trendyol.com/vestel/50ua9630-50-126-ekran-android-smart-4k-ultra-hd-tv-p-465318088?boutiqueId=61&merchantId=419403&utm_source=share https://www.trendyol.com/vestel/55ua9631-55-139-ekran-4k-smart-android-tv-p-732117575?boutiqueId=61&merchantId=391848&utm_source=share hangisi daha...
  15. Sistinan

hangi oyun bu fiyata değer sizce

biliyorum kısa ama oynamk istiyorum
Top Bottom