T 10 Heavy isimli üyenin son içerikleri

1. T

Bu airpods orijinal mi

Harbi aşırı garip... hiç bir fikrim yok 'kod doğruydu btw'
  2. T

Bu airpods orijinal mi

Hocam şunu sorgulayamıyor musunuz bulmuyor mu ürünü veya üstteki model no
  3. T

300-400 TL bütçe dışarıda kullanım için kablosuz kulaklık önerisi, bunlar nasıl?

Merhaba forum üyeleri, Siz olsanız hangisini alırdınız? Lenovo thinkplus mı yoksa Xiaomi Redmi Buds 4 active mi? Bu iki model arasında kararsız kaldım ve fikirlerinizi merak ettim. Telefonum Samsung, bilekliğim Xiaomi band 8 ve ileride, 1-2 yıl içerisinde, Xiaomi telefon alırım gibi...
  4. T

2. El Samsung Watch 4 2000 Liraya alınır mı?

Temiz-tanıdıktan bulursan alınır. Ama samsung tel kullanıp kullanmadığını yazmamışsın. Samsung tel kullanmıyorsan en özel 2 özelliği ekg-tansiyon kullanamazsın. Eğer temiz-tanıdıkdan bulmuşsan ve samsung telefonun varsa, Ekosistemi ucuza tamamlama açısından mantıklı gibi (gw4 2-3 yıllık ürün...
  5. T

500 TL akıllı saat-bileklik önerisi (samsung telefona)

Çok beklentim yok, bütçem 500 TL. Bu fiyata alabileceğim akıllı saat veya bileklik önerir misiniz? Özellikle sağlık takibi konusunda temel özellikler sunan bir cihaz arıyorum. Adım sayar, kalp atış hızı izleme, uyku takibi gibi fonksiyonlar benim için yeterli (İyi bir marka ise bazıları eksik...
  6. T

Sırf Kredi notunu yükseltmek ve geçmiş oluşturmak üyelik almak saçma mı?

Tabi amacım ev kredisi için falan iyi not oluşturmak. yoksa krediyle araba, saat telefon ıvırzıvır almak değil. çok haklısınız helal olsun
  7. T

60k ya kadar 9 veya 12 taksitli sistem tavsiyesi

Hocam kusura bakmayın diğer bileşenleri fazla bilmediğimden detay yorum yapmayacağım ama güzel ilerde upgrade edebileceğin bir 4070 sistem olucağını düşünüyorum. Uzun vadede yükseltme açısından amd cpu seçebilirseniz iyi olur. 25-30 civarına 4070 süperi çaktıktan sonra kalan 20-25 binle am5 bir...
  8. T

60k ya kadar 9 veya 12 taksitli sistem tavsiyesi

Hocam 9-12 taksitte vade farkı alıyor satıcıların 99u. 50 binlik sistem bakarsanız o muhtemelen 12 taksitte 60 olur. 50lik bakmanızı öneririm. kb bu fiyat skalasında çok bilgim yok sadece bilgimi katıp uplayayım dedim kg
  9. T

Sırf Kredi notunu yükseltmek ve geçmiş oluşturmak üyelik almak saçma mı?

Merhaba, 2k burs alan ve işsiz bir üniversite öğrencisiyim. Konumum hakkında biraz bilgi vereyim; başlık amatör ve gereksizse affola. Kredi notu ve benzeri konuları araştırdım, ancak benim durumumla ilgili çok fazla bilgi bulamadım. Geleceğe yatırım yapmak amacıyla kredi notumu yükseltmek...
  10. T

xbox series s iade etmek istiyorum

Bildiğim kadarıyla internet alışverişindeki koşulsuz şartsız iade sadece 14 gün geçerliyd, 1 ay mı veriyor amazon? Bir de game pass'ı kullanmanız yüzünden sıkıntı çıkabilir fakat söylemediğiniz takdirde gamepassa kadar kontrol ediyorlar mı bilmiyorum. ondan çok 3 hafta sıkıntı gibi geldi.
  11. T

20 bin TL sistem önerisi

Hocam hazır bütçeyi arttırmışken 2-3 bin daha arttırıp ddr5 am5 7600 e geçmesi daha verimli olmaz mı? gerçi o zaman da 16 gb 4060 ti ye geçmesi daha verimli olur. Yine de bu attığınız fiyata ulaştıktan sonra sanki 3-5 daha eklemeli.
  12. T

20K'Ya Kasa Önerir misiniz?

4060 12 bin tl 5600 4 bin tl bunlara uyumlu en ucuz anakart 3 bin tl. 19000 tl ediyor sadece bu 3lü. Birinden birini seçmelisiniz malesef. ki 4060lı 20 bine nasıl sistem vardır bilmiyorum darboğazlı işlemci gerekebilir. Mümkünse 2. el ya da 5-10 bin bütçe yükseltmek gerekebilir. veya 3050-3060...
  13. T

Playstation 3 Alınır mı?

Alınabilir 3 de 4 de 5 de iyi konsollar. hepsinde bolca türkçe-türkçe dublaj oyun var. Sadece ps3-4-5 piyasası xbox 360 one series piyasasından daha kazık. exclusivelere karşı özel ilginiz yoksa yoksa ps3 parasına xbox one veya ps4 parasına 2. el temiz series s alabilirsiniz. Kırık: online...
  14. T

100 bin TL 4090 sistem toplama

Estağfurullah hocam siz de sert veya ağır bir şey demediniz zaten. Haklısınız zaten hep beraber daha dengeli kur diyorsanız vardır bir bildiğiniz. Anladım 4090da ısrar etmeyeceğim duruma göre 70 80 li bir şey almayı gerçekten düşüneceğim. Tekrardan zaten ağır bir şey demediniz ben de sizin güzel...
Top Bottom