TrollSlayer isimli üyenin son içerikleri

1. TrollSlayer

🔥İndirim Yasomi Beyaz 6LT Airfryer Naysla 1199₺!

Daha mantıklı bir tercih 1700 w + wifi Lydsto Airfryer 5l Xxl Akıllı Yağsız Fritöz - Lydsto Türkiye Garantili https://app.hb.biz/1d6TJJUbrkrw
  2. TrollSlayer

Gece karanlıkta uçuşan lekeler görme

Bir süre kitap okumayın ekrana ve uzak noktalara bakmayın kısa zamanda toparlar
  3. TrollSlayer

Gece karanlıkta uçuşan lekeler görme

Göz sıvısındaki proteinleri görüyorsunuz herkesde olan bir durum gözünüzü biraz dinlendirin düzelir ama içiniz rahat etmesi için hekiminizede başvurabilirsiniz
  4. TrollSlayer

🔥İndirim Xbox Wireless Controller 9. Nesil Siyah 2.499 TL

Hocam çok yanlış düşünüyorsunuz öncelikle pc de kullanılan en uyumlu controller xbox tır ekstra hiçbir şey kurmadan bağlanıp kullanabiliyorsunuz ve windows arayüzü xbox göre tasarlamıştır tutuş olarakta xbox daha ele oturur zaten insanlar rahatlığı için tercih ediyor pil konusunda biraz...
  5. TrollSlayer

❌İndirim Bitti! Spigen Legato Arc R72E 120 TL

Hocam thh yi kazandığınızda onlar mı size ulaştı yoksa siz mi onlara ulaştınız
  6. TrollSlayer

❌İndirim Bitti! Spigen Legato Arc R72E 120 TL

Arkadaşlar benimde thh sonuçlandı kazanmışım 15 gün geçsin itiraz etmeyeceklerse biraz aramalarını beklerim yoksa avukatımlı icraya koyarım zaten ararlar haklarınızı koruyun
  7. TrollSlayer

Microsoft 365 Aile Tüm Office Uygulamaları + 6 TB OneDrive (5 Kişi) Ayda 23.99TL

Onedrive windowsta çok kötü çalışıyor ne zaman açsam pişman oluyorum herşeyimi onedrive atıp silmeye kalkıyor uğraştırıyor insanı
  8. TrollSlayer

500GB Samsung 970 EVO Plus 1287 TL (Vatan bilgisayar)

5 sene samsung garantisi var gibi düşünenler için kötü bir haberim var kimse ürünün arkasında durmuyor 5 sene önce vatandan 970 evo 500 gb modelini satın almıştım 2. senesinde bilgisayarda takılırken kendi kendine arızalandı değişim için başvurduğumda samsung değişim yapamayacaklarını satın...
  9. TrollSlayer

🔥İndirim Sırma ve Akmina 12’li Maden Sularında İndirim 🔥

Tadını merak ettim kaptım teşekkürler
  10. TrollSlayer

İkinci Ekrana İlk Açılışta Görüntü Gelmiyor.

benim bilgisayarda password var açıldığında sadece main monitör açılıyor passwordu girdikten sonra diğer ekranlar açılıyor birde böyle deneyebilirsiniz
  11. TrollSlayer

🔥İndirim Starbucks İstanbul Termos 279₺🔥480ML

İçide en az dışı kadar plastik adamın arkadaki eli gözüküyor göz var nizam var emin olmadan yorum yazmayın inanıp satın alacaklar
  12. TrollSlayer

🔥İndirim Starbucks İstanbul Termos 279₺🔥480ML

plastik termos almamanızı tavsiye ederim faydasından çok zararı var stanley den şaşmayın
  13. TrollSlayer

🔥İndirim 🔥 AKATUO 8500 Lümen Mini Projektör 2.207 TL

1080 p desteği var demek 1080 p görüntü veriyor demek değil 1080 p video formatını da oynayabiliyor demek bu tür açıklamaları insanları kandırmak için kullanıyorlar ne yazık ki
  14. TrollSlayer

🔥İndirim ATTACK SHARK X3 1099TL PAW3395

teşekkürler hocam çok memnun olurum bende hem mac hemde windows var tek mouse ile geçiş yapılabilirse efsane olur
  15. TrollSlayer

🔥İndirim ATTACK SHARK X3 1099TL PAW3395

tek tuşla farklı cihaza geçebiliyor muyuz bilen var mı
Top Bottom