umutyuksel isimli üyenin son içerikleri

1. U

Konudaki 2. El Bilgisayarın Fiyatı Nedir?

Çok teşekkürler arkadaşlar, sağ olun. (y)
  2. U

Konudaki 2. El Bilgisayarın Fiyatı Nedir?

GTX 1070 ti 8gb ekran kartı 32gb ram i5 8500 işlemci 1tb hdd 128gb ssd (Garantisi vs. yok.) İşyerinden bir abinin bilgisayarı diğer bir abimize satacak ne kadar eder fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?
  3. U

❌İndirim Bitti! Samsung M7 43 İnch 4K monitör 7451₺

Teşekkürler hocam, sağ olasın👍🏼😇
  4. U

Dediğinizle alakalı mı pek anlamıyorum ama ürün bende olduğu için dikkatimi çekmişti kaydetmiştim😇 1715976103 Hocam ps5 te kullanırken futbol oyunlarında topta çok ghosting oluyor mu? Maçlarda vs. hissettiriyorda.
  5. U

Güncelde tv olarak kullanıyorum fakat karasal yayın hiç kullanmadım ama kullananlar var ve daha memnunlar sanırım (incelemelerde ve yorumlarda vs. olumlu geri dönüşler vardı) hep internetten ya da blue tvden izliyorum ona rağmen yeterli geliyor, netflix, amazon prime vs. uygulamalar zaten mevcut...
  6. U

Üniversite Okurken Devlet Memurluğu Yapmak

Ne demek kardeşim, rica ederim❤
  7. U

Üniversite Okurken Devlet Memurluğu Yapmak

Dostum çoğu insan kulaktan dolma bilgilerle bir şeyler yazmış, kimisi torpil demiş, kimisi çok yüksek puanlar demiş (yüksek ihtimal alımı olmayan bölümler ya da olsa da mülakatlı olan bölümler), çoğu kurum sözleşmeli olarak, mülakatsız sadece puan sıralamasıyla alım yapıyor ve alım puanları 70li...
  8. U

❌İndirim Bitti! RTX3060 SİSTEM 13500TL

Zaten alamazsın da boşver 😅😅😅
  9. U

❌İndirim Bitti! RTX3060 SİSTEM 13500TL

Dene istersen, orda hata veriyor.😅
  10. U

Çözüldü✓ Rx 7600 + r5 5600 16900 TL'ye alınır mi

Bu siteden yaptığınız önceki alışverişlerde mi böyle bir durum söz konusu oldu?
  11. U

17000 TL bütçe sadece kasa sistem önerisi

Çok teşekkür ederim hocam😇👍🏼
  12. U

17000 TL bütçe sadece kasa sistem önerisi

Merhaba hocam, bu sistem normal piyasaya göre kaç tl uygun yani herhangi bir fp sistem beklemeden bunu almak mantıklı mı? Bir de sizin önerdiğiniz yükseltmelerin haricinde rami 32 yapmaya gerek var mı?
  13. U

PC HOCASI GOAT-V3 GELİYOR

Zamanla ilgili herhangi bir bilgi görmedim hocam.
Top Bottom