Arama sonuçları: *

1. C

Acer Nitro 5 sıcaklık değerleri

Ben cpu ve gpuya undervolt yaptım demin cyberpunkta ortalamada 10 fps artış oldu gpu ve cpu sıcaklığı 77-80 arası gezip max 83e çıkıyor. İngilizcen varsa bu videoyu izleyebilirsin çok sade anlatmış adam
  2. C

hayır normal masada kullanıyorum. arka 2 silikona silgi koyarak yerden yükselttiğimde sıcaklık hem gpu hem cpu için 3 4 derece düştü fakat laptop kasası zarar görür belki diye tekrar kaldırdım silgileri 1725800699 çok teşekkür ederim hemen araştırıyorum
  3. C

undervolt yaparsam performans kaybı yaşamam mı?
  4. C

Arkadaşlar merhaba 3 hafta önce i7 12650h ve rtx 4060ı olan bir laptop aldım. Oyun performansından memnunum fakat sıcaklıklar hakkında bir bilgim olmadığından sormak istedim. Cyberpunk oynarken işlemci sıcaklığım 82 83 derece iken gpu sıcaklığım 86 87 derece. %100 çalışıyor gpu. Sıcaklık...
  5. C

RTX 4060 İ7 12650H 32 GB RAM LAPTOP

Arkadaşlar yazılım mühendisliği kazandım çok mutluyum ilk defa laptop alacağım o yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Hem dersler için hem de oyun için kullanacağım bu laptop uzun süredir radarımda ama almadan sizlere de sormak istedim lütfen fikirlerinizi belirtin sizce alınır mı bu laptop...
  6. C

30000-35000 tl bandında laptop arıyorum

Arkadaşlar yakın zamanda laptop almayı düşünüyorum, trendyolda fiyatına göre baya iyi olan bir laptop var fakat bazı yorumlar aklımı çeldi. Bu ürünü kullanan, trendyoldan alan var mı? Ya da önerir misiniz...
  7. C

PS3 kol önerir misiniz?

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Bir sorum vardı arkadaşlar. Bilgisayarımda kullanmak için playstation 3 kol almak istiyorum. Yalnız kablolu olması lazım. Ayrıca sizden ricam Trendyol cüzdanımda biraz para var, üstüne biraz ekleyip almak istiyorum. hem fazla çıkmaz cebimden. Bütçem ise 50-100 tl...
Top Bottom