Arama sonuçları: *

1. Q

Çözüldü✓ 35-40K BANDINA DDR5/AMD İŞLEMCİ/NVIDIA GPU GÜNCEL SİSTEM ÖNERİSİ

DLSS ve FG teknolojilerinden dolayı Nvidia'nın yeni gelecek oyunlarda AMD'ye fark atacağını düşünüyorum bu nedenle kanım AMD'ye ısınamıyor bu düşünceyi nasıl atarız hocam sizce? Sanki AMD kart sahibi olursam başım dertten kurtulmayacakmış gibi hissediyorum :D
  2. Q

Hmmm. Gaming garaj sitesinde Inno3D ve Palit kullanıyorlar. Onlar hakkındaki yorumunuz nedir? Ayrıca bende Msi GamingX GTX1050TI ekran kartı vardı ben herhangi bir oyunda fan açtığına bile neredeyse şahit olamadım ki kasam çok küçük ve ön tarafında fan vesaire bile yoktu. Tabii ki birebir örnek...
  3. Q

6 taksit vadesiz seçeneğinden dolayı sistemi de gaming.gen'den alacağım sanırım.
  4. Q

Özelleştireceğim sıvı soğutma, PSU veya ssd önerileriniz var mı?
  5. Q

Ne amaçlı kullanacağımı söylememişim. Genel olarak oynadığım/oynayacağım oyunlar MB Bannerlord, BF serileri ayrıca bazı yapısal analiz yapan mühendislik uygulamaları(SAP2000, STA4CAD vb.) kullanmayı da istiyorum. 1722515565 Doğrusunuz hocam en son monitörümü 2009 yılında almıştım. 1080p alsam...
  6. Q

35-40k arası monitör dahil olmayan bir sistem bakıyorum. Kendime göre baktığım bir çok sistem var fakat karar kılamıyorum açıkçası. İşlemciyi AMD olarak düşünüp üstüne de sıvı soğutma eklemek istiyorum. MONİTÖR Üstüne 5-10k arası bütçeyle de monitör dahil etmek istiyorum...
Top Bottom