Arama sonuçları: *

1. Dontaçhi

Forum üyeleri hangi oyunları oynuyor ? 👇

Bu aralar Genel olarak Valorant oynuyorum Bannerlorda tekrardan başladım Geçen hafta Future Friends Games Studio'nun bana göndermiş olduğu Laysara Summit Kingdom'u bi 10 saat kadar oynadım Fifa23 de oyuncu kariyeri atıyorum 2 gündür sarıyor FM24 oynuyorum
  2. Dontaçhi

Ajazz ak680 saçmalıyor.

https://www.a-jazz.com/en/search.jsp?id=422&q=AK680 Driver burada mevcut. ancak öyle ayrıntılı bi driver değil. Bir iki kere bende de ALT ve Windows tuşu yer değiştirdi ama kabloyu çıkarıp takınca düzeldi daha da olmadı
  3. Dontaçhi

Çok Eski Bir Forum Geleneği Hadi Masaüstünüzü Görelim...

Resident Evil 4 Ashley Graham'dır kendisi bu arada wallpaper 4K'dır kaliteli güzeldir tam masaüstüne koymalık.
  4. Dontaçhi

vxe v1 wireless alınır mı?

Yonka müzik üzerinden bir alışverişim olmuştu ve iğrenç bir deneyim yaşamıştım bir kablo almıştım ve gönderdikleri kablo bozuk çıkmıştı üstelik vaatlerinden çok daha geç kargoya vermişlerdi ürünü. Ayrıca midex'e o parayı verene kadar 500TL daha verip Fifine A6V Alabilirsiniz mikrofon olarak...
  5. Dontaçhi

Redragon K552 Kumara Red Switch Klavye Uzun Kullanım İncelemesi

+ ve - leri madde halinde yazsan daha güzel olurmuş Eline sağlık BEN DEPRESYONDAYIM İHTİYAR!
  6. Dontaçhi

valorantı neden düşükte oynamalıyız?

Mesela Ascent'de Jeneratörün hemen önündeki yeşil alanda yüksek ayarlarda bir sürü çim gözüküyor düşük ayarlarda o yok. KJ bombasını görmeniz mümkün değil. Viper perdesinin altında oluşan partiküller de yüksek ayarlarda var mesela icebox da kutu üstüne çıktınız takımdaki viper perde attı TV...
  7. Dontaçhi

Oldgamesdownload.com güvenilir mi

Eğer çok güvendiğiniz yerler varsa özelden bana da sitelerin linklerini gönderir misiniz bişey indirmem gerektiğinde oralara da bir bakarım
  8. Dontaçhi

Yıllardır çoğu programlarımı hatta param olmadığında oyunlarımı falan buradan indiririm sorun yaşamadım. Gene tabi sizin bileceğiniz iş ben kendi kullandığım yeri önerdim bir başkası için güvenilmez olabilir. Ben burayı kullanıyorum. Türk siteleri de yabancı sitelerden çekiyorlar hocam Torrent...
  9. Dontaçhi

Sitenin adını paylaşmak ne kadar doğrudur bilmiyorum ancak alttaki siteden indiririm bu tarz şeyler indirmek için
  10. Dontaçhi

Kısa Film senaryosu lazım

Nefesini Tut diye bir kısa film vardı ondan ilham alarak kısa etkili ve vermek istediği mesajı hızlıca veren izlerken izleyenin çokta düşünmeden konuyu anladığı bir şey olması bence önemli. Christopher Nolan filmi yapmıyoruz sonuç olarak. Mesajı ne kadar hızlı iletebilirseniz karşı tarafa o...
  11. Dontaçhi

Puff içime çektiğimde öksürüyorum

onda zaten herkes hemfikir ancak en başta dediğiniz gibi doldurulamaz değiller.
  12. Dontaçhi

Puff içime çektiğimde öksürüyorum

dostum 10K hiçbir zaman 10K çekim değildir 6 da 12 de yeni çıkan 16-20K lar da öyle. İçerisindeki Coil 1-2 defa daha doldurulabilir yani 10K bittiğinde direkt yanmıyor eğer siz kasti çekip yakmıyorsanız. Nikotinsiz bir likit almıştım denemek için 60ML'lık bir tankın neredeyse hepsini bitirdim...
  13. Dontaçhi

Elektronik sigara önerisi

İntenet üzerinden sıfır olarak almak isterse 1.8K civarında şuanda Nord5
  14. Dontaçhi

Elektronik sigara önerisi

Şimdiden arkadaşa içme diye mesaj atacak olursa atmasın mesaj kasma yeri değil burası beyler. Genelde tatları birebir aynı olmadığından falan önce Vozol Saltica gibi Disposable Pod cihazlarla başlamanı ben tavsiye ederim ancak gene de direkt bir pod cihazla başlamak istiyorsanız bütçenizi az...
  15. Dontaçhi

Öneri FİLM - DİZİ ONERİSİ ??

From The Haunting Of Hill House Them Gerilim korku temalı dizi seviyorsan izle şu üçünü sonra teşekkür edersin
  16. Dontaçhi

Ryzen 5 1600 alınır mı?

O bütçeye daha iyi bişey çıkmaz gibi.. Belki 2600 çıkabilir emin değilim işlemcilerin 2. el piyasaları uçuk
  17. Dontaçhi

Sırf Logo'dan dolayı HP Almayacağım

Allah başka dert vermesin be kardeşim.
  18. Dontaçhi

Manitanın ablası mesajlarımızı okumuş ne yapmalıyım

Kız ayrılmak için güzel bir taktik bulmuş.. Düşünülmüş ve güzel kurgulanmış
  19. Dontaçhi

Sahibinden ürün iptali ile ilgili sorun

Yok gibi gözüküyor. Ürünün gelmesi 3 gün ise paranız daha geç yatabilir. Dediğim gibi Ödemenin kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak 1-5 iş gününü bulabilir. yazmakta ancak bana 1-2 gün daha geç gelmişti iade. İade geldikten sonra atarsınız paranızı bir sorun olmaz gibi. Öyle bir problem...
Top Bottom