Arama sonuçları: *

1. T

Valve'nin Yeni Oyunu Deadlock'a Davet Edebilecek Var mı?

tamamdır teşekkürler
  2. T

yolladım ark istek
  3. T

varsa bana da yollarsa sevinirim 1222586177
  4. T

Yeni Oyunum International Footy Legend(IFL)

Python kullanarak metin tabanlı ve kendi seçimleriniz ile ilerlediğiniz ve kariyer yapıp kişisel ve takım ödülleri kazanabildiğiniz bir oyun yaptım.Oyunu steam ve epic gamesteki yayıncı ücretinden dolayı indie oyun cenneti itch.ioda yayınladım.Oyunu oynayıp fikirlerinizi,varsa hata ve...
  5. T

METİN TABANLI FUTBOL OYUNU

dediğinizi anladım öncelikle python to apk aratmalarından bir sonuç alamadım kivy gibi kütüphaneler ve applikasyonlar denedim ama çalışmadı o yüzden sordum 2. olarak unity çok az bilgim var ama unityden ziyade python kütüphaneleri ile özellikle pygame ile yapmayı düşünüyorum ama bilgim yeterli...
  6. T

önerin için teşekkürler bidahakine öyle yaparım
  7. T

Metin tabanlı bir futbol kariyer simülasyon oyunu yazdım pythonla.Açıkçası şuan çok gelişmemiş olduğunun farkındayım.Ama konuyu 4 şey için açtım:1-oyunu deneyip yorumlamanız,varsa bug görürseniz haber vermeniz,2-oyunu apk haline getirmeme yarıdm etmeniz,3-oyunu metin tabanlıdan çıkarıp basit de...
  8. T

Metin tabanlı bir futbol kariyer simülasyon oyunu yazdım pythonla.Açıkçası şuan çok gelişmemiş olduğunun farkındayım.Ama konuyu 4 şey için açtım:1-oyunu deneyip yorumlamanız,varsa bug görürseniz haber vermeniz,2-oyunu apk haline getirmeme yarıdm etmeniz,3-oyunu metin tabanlıdan çıkarıp basit de...
  9. T

evet onu bi arkadaş söylemişti yapmayı unuttum caps ile ilgili bir ayar vardı,düzelteceğim 1724423269 kodu ve linki güncelledim haberiniz olsun
  10. T

https://www.mediafire.com/file/qwkt42tie4n332w/career.exe/file 1724422559 konuyu güncelledim başlıktan ulaşabilirsiniz,forumda yeni olduğum için özellikleri bilmiyordum
  11. T

pycharm yüklemen gerek bilgisayara,python için kullanılan bir uzantı,exe hali de var ama forum kabul etmiyor
  12. T

13. T

Sol Bi̇lek Kiriği Alçisi Ne Kadar Zamanda Ve Nasil Hizli Çikar

çok terimsel bişi yazmadım,zaten önceden bilek kırığı olan varsa anlar
  14. T

Ayrıca kırık tek parça radius kırığıymış 1720850802 Alçı bu kadar rahatsız etmese ve yanmasa sıkıntı olmaz da yakıyor ve uyuşuyor kolum tam alçı yaptılar,atele geçme gibi bi durum var mıdır?
  15. T

Futbol oynarken kayıp bileğimin üstüne düştüm ve 2 gün sonra gidince kırık diyip alçı taktılar ne kadar zamanda çıkar tahmini ve nası hızlı çıkmasını sağlarım (yaş 15) 1720800572 En erken ne zaman çıkar ayrıca?
Top Bottom