Arama sonuçları: *

1. Ysufe

Fc24 iki kişi oynayamıyoruz

Merhaba bilgisayara iki kol bağlı oyunda ikisinide kullanabiliyorum ama iki kişi oynamak istediğimde kol seçme kısmında 1 adet kol çıkıyor nasıl düzeltebilirim?
  2. Ysufe

Yardım iPhone 15 4 saat ekran süresi

%100 kullanım ile 4.30 saat aldım
  3. Ysufe

ıphone 15 mi cihaz? 1725709829 ios 17.6.1 kullanıyorum şuan onunla alakalı olabilir mi?
  4. Ysufe

biraz daha bakındım %80 kullanım ile 7 saat alan bile var
  5. Ysufe

Az değil mi? Testlerde vs 6-7 saat alan var
  6. Ysufe

Bu telefon Ocak üretim ben ise yeni açıp kurdum acaba o yüzden batarya performansı tam oturmadı mı
  7. Ysufe

Oyun oynamıyorum sadece instagram vs
  8. Ysufe

Merhaba, 1.5 hafta önce sıfır ıphone 15 aldım ve bu geçen 1.5 haftada 4 saat üzeri ekran süresi alamadım bende mi sıkıntı var?
  9. Ysufe

Yardım iPhone 15 şarjı çok çabuk bitiyor

plus alsaymışım keşke
  10. Ysufe

Burda fazlaymış gibi gözükebilir telefonu bu kadar kullanmıyorum bile 1724867678 son sürüm
  11. Ysufe

bundan 1 hafta öncesine kadar pil sağlığı 76 olan xr kullanıyordum ondan biraz daha iyi sadece ve bu bana garip geldi 1724867172 ekran süresi 4 saat
  12. Ysufe

2 gün önce sıfır ıphone 15 aldım ama şarjı çok çabuk bitiyor sizce sebebi nedir?
  13. Ysufe

iPhone 15 şarjı çok hızlı bitiyor

O da dul arkada hiç bir şey açık olmuyor parlaklık kısıkta sürekli bakmamış halim ile 15 gidiyor ki zaten proların bataryası küçük oluyor
  14. Ysufe

Daha dün aldım oyun oynamıyorum instada geziyorum sadede ekran süresini hiç test etmedim ama saatlik %15 şarj yiyor
  15. Ysufe

Telefon 0 alında dün hocam
  16. Ysufe

1724762152 Sıfır aldım 1724762189 Testlerine baktığımda bu kadar yemiyordu şuan benim pil sağlığı 76 olan xr gibi yiyor neredeyse
  17. Ysufe

Merhaba dün ıphone 15 aldım ve gördüğüm üzere instagramda reels izlerken her 2 dkde %1 şarjı gidiyor bu normal bir şey mi zamanla mı düzelecek bilgisi plan var mı?
  18. Ysufe

Yardım Iphone 15 batarya sorunu

merhaba bugün kapalı kutu ıphone 15 aldım telefon ocak üretim o zamandan beri kapalı kutuda şarjını fulledim ara ara valoda öldükçe instaya fln baktım oyun max 1.5 saat sürmüştür şarjı 96ya düştü normal mi?
Top Bottom