Arama sonuçları: *

1. T

RTX 4060 almalı mıyım?

Peki hocam teşekkürler.
  2. T

RTX 4060 almalı mıyım?

Peki gerekli olduğunu düşünüyor musunuz hocam? Elimde Series X olduğu için çok kararsızım.
  3. T

RTX 4060 almalı mıyım?

Ryzen 5 3600 ve Asrock A320 hocam. İnternetteki testlerde darboğaz sıkıntısını ciddi manada görmedim.
  4. T

RTX 4060 almalı mıyım?

Halihazırda bir bilgisayarım zaten var hocam. 15k ile 4060ti alıp çıkabilirken o kadar para vermeye gerek yok.
  5. T

RTX 4060 almalı mıyım?

20k bütçem var hocam. 400w psu olduğu için onu da yükseltmem gerekiyor. 4060 Ti aradaki farka değecek kadar performanslı mı?
  6. T

RTX 4060 almalı mıyım?

Elimde Xbox Series X ve 1050 Ti masaüstü sistem var. Masaüstüm için sadece 4060 almayı planlıyorum ama gerekli mi emin değilim. Piyasanın yükselmesinden korkuyorum ve 1050 Tİ kullanmaktan artık bezdim. CS2 oynarken bile işkence çekiyorum. Sizce 4060 almak gerekli mi, alınır mı?
  7. T

PlayStation 5 almalı mıyım?

Uzun yıllardır bilgisayar kullanıcısıyım ve tüm oyunlarımı Steam'den aldım. Yani PlayStation 5 tüm oyunlarımı birdaha almaya değer mi sizce?
  8. T

PES 21 Serbest vuruş bugu

steamden pes 21 satın almıştım çok önce ama oynamamıştım bugün yükledim ama serbest vuruş bugu var denemek için zorluğu amatöre alıp karşıya fenerbahçe kendime real madrid aldım mesut özil 50 metreden bile gol atıyor karşı takımdaki her oyuncu için geçerli anlayacağınız kim olursa olsun metre...
Top Bottom