Arama sonuçları: *

1. mmetem

Yardım WD GREEN 500 GB HDD virüs temizliği nasıl yapılır.

Tamam anladım SSD'yi çıkarıp yaparsam bir sıkıntı çıkmaz dimi? Şu anda SSD de windows 11 kurulu.
  2. mmetem

SSD yi çıkarıp hdd mi takıp windows 10 açaçağım?
  3. mmetem

Nasıl yapacağım? Biraz daha detaylı anlatabilir misin?
  4. mmetem

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda yeni sistem topladım fakat 240 GB SSD yetersiz kaldığı için eski bilgisayarımdan kalan WD GREEN 500 GB HDD'yi kullanmak istiyorum ama eski bilgisayarıma virüs girdiği için bilgisayarım çökmüştü. O yüzden HDD'nin içinde virüs ve Windows 10 kaldı. HDD'yi güvenli...
  5. mmetem

Yardım AMD Ryzen 5 5600G' ye 4 pin güç girişi yeter mi ? Yoksa dönüştürücümü alacağım?

Merhaba arkadaşlar 1 hafta sonra bilgisayar toplayacağım fakat 2010 dan kalma sağlam kasam ve güç kaynağım var . Ama internette biraz araştırma yaptığımda yeni nesil anakartlar 8 pin ATX 12V girişe sahip. Benim güç kaynağımda ise 4 pin ATX 12V çıkış var. Toplayacağım bilgisayarın parçaları : AMD...
  6. mmetem

AMD Ryzen 5 5600G ile Gigabyte GA-A520M-S2H AMD A520'e 320 watt PSU yetermi ?

Merhaba arkadaşlar bilgisayarım 10 yıllık olduğu için yenilemek istiyorum fakat bütçem biraz az olduğu için APU sistem toplamak istiyorum. Kendi bilgilerim ve bazı forum siteleri ile , AMD Ryzen 5 5600G ve GIGABYTE GA-A520M-S2H buldum uyumlu olduklarından pek emin değilim. Bir tane daha soru...
Top Bottom