Arama sonuçları: *

1. Enis Kelebek

Udemy Adobe Premier Dersleri

Öncelikle günaydın dostlar ben udemy den premier desrleri almayı düşünüyorumda kimden alsam bilemiyorum varmı bi öneriniz ? Çok kararsız kaldım bu konu hakkında çok fazla ders veren var hepisiinin puanıda birbirlerine çok yakın
  2. Enis Kelebek

Sistem özellikleri yazma

İnsanlar birşeyler yazdığında isimlerinin altında sistem özellikleri yazıyor onu naısl yapabilrim
  3. Enis Kelebek

Steam Launcher silinmiş

ühüüğğ 1601621345 R6 GTA 5 ARK NASI İNCEK ŞİMDİ 0.7KB/S İLE
  4. Enis Kelebek

Steam Launcher silinmiş

İşte osunda o öle bi dosya yok
  5. Enis Kelebek

200tl ye kadar kulaklık

bütçenin biraz üstünde fakat bi aralar bende kullandım gayet güzel ses veriyor kafaya oturuyor üstüne bitaz katıp alabilirsin. https://www.hepsiburada.com/gamepower-medusa-siyah-7-1-rainbow-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000S2Y17
  6. Enis Kelebek

Steam Launcher silinmiş

Ben masaütümde bir şey bulundurmam steamında görev çubuğundan kullanıyordum.Fakat bi anda silindiğini farkettim arama kısmına steam yazdığımda aranan dosya bulunamıyor diyor. Programfiles dan bakıyorum dosyalar yerli yerinde fakat steamı açan launcher yok ve yaklaşık 300 gb oyun varr ve...
  7. Enis Kelebek

Wireless Kulaklık İçin Yardım

Tamamdır yardımcı olan herkese teşekkür ederim
  8. Enis Kelebek

Son bir sorum olucakta acaba bu usb alıcısından Steel Series Arctis 1 de de varmı ?
  9. Enis Kelebek

Yani kablolu kullanmış oluyorum deilmi O zaman direk kablolusunu alayım benboşuna 2 katı masraf
  10. Enis Kelebek

Anakartımda (MSI B450M-A PRO MAX) blurtooth yok fakat wireless kulaklık almayı düşünüyorum bi sorun çıkarmı ıı ?
  11. Enis Kelebek

GTA 5 İ TEKRARDAN İNDİRME

tamam teşekkürler
  12. Enis Kelebek

tekrardan indirmem mi gerekiyor
  13. Enis Kelebek

Benim steam heabımda gta 5 online baım var epicgamesden aldım o hesapla giricem fakat epic games oyunu tekraradaan yüklememi istiyor ne yapmalıyım ?
  14. Enis Kelebek

Anti Virüs

Önericeğiniz anti-virüs programı varmı mümkünse ücretesiz olsun. Şimdiden teşekkürler
  15. Enis Kelebek

Ücretsiz Antivirüs

sayfaya girdim fakat indirme linkini bulamadım herhangi bir ss atabilirmisin
  16. Enis Kelebek

Ücretsiz Antivirüs

Pc me sanırım reklam virüsü girdi sürekli şu dolandırıcı siteleri açıyo , yok 100 kişiye iphone x veriyortuz fln bundaqn kurtulmak için önerebilceğiniz ücretsiz antivirüs programı varmı 1588407253 Varsa lütfen link olarak bırakabilirmisiniz
  17. Enis Kelebek

Oyunlarda düşük fps alıyorum Herhangi bir performans arttırıcı önerecek varmı ?

Direk Hp Omen 15 var (hazır laptop) Mesela örnek veriyim fortineede en düşük ayarlarda 20-30fps alıyorum R6 da en düşük ayarlarda 20-30fps alıyorum bence hiç normal deil sizce sebebi nedir (tüm driverler vs. güncel)
  18. Enis Kelebek

Oyunlarda düşük fps alıyorum Herhangi bir performans arttırıcı önerecek varmı ?

Çoğu oyunda pc iyi olmasına(Gtx 1050 var) rağmen düşük fps alıyorum sebebini daha önceki forum başlıklarındada bulamadım. Eğer kullandınız veya önerebilceğiniz performans arttırıcı uygulamalar varsa bekliyorum.
Top Bottom