Arama sonuçları: *

1. G

20K hazır sistem tavsiyesi

b450 kartla b550 kart arasında ciddi bir fark yoksa b450 anakart daha iyi olur benim için ondan artan parayı işlemcide kullanacağı.çok çekirdekli işlemciye ihtiyacım var
  2. G

dediğin gibi fiyatlar yüksek ama yapacak bir şey yok. önerdiğin sistemde işlemciyi ryzen 7 3700x yapıp ekran ekleyip alınca 20k oluyor iyi gibi duruyor tam piyasayı bilmesemde
  3. G

Dostum oyun odaklı alınmayacak daha çok üç boyutlu programlar için kullanılacak o yüzden ne kadar güçlü bir işlemci ve ekran kartı olursa bizim için iyi olur @mahşerin pompacısı
  4. G

Dostlar bir arkadaşım için herşeyi dahil 20k önerebileceğiniz hazır sistemlerden tavsiye verebilirmisiniz ( monitörsüz 17-18k olabilir)
  5. G

5000 tl laptop önerisi.Günlük kullanım

Dostlar günlük hayatta kullanılacak office vb programları kullanılacağı uzun ömürlü hafif laptop önerilerinizi bekliyorum.Oyun oynanmayacak.fiyat 3 yukarı 3 aşağı oynayabilir
  6. G

TRT HD kanallar çekmiyor yardım

Aynen kendi uydusunu kullanıyorum banada antenden gibi geldi ama sadece trt hd kanalların olmaması ilginç
  7. G

TRT HD kanallar çekmiyor yardım

Dostlar tvde sadece trtnin hd kanalları çekmiyor sebebini anlayamadım sıfırladım yeniden kurulum yaptım ama çözüme ulaşamadım.Tv samsung 43ru7400. Forumlarda ince ayar falan demişler bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  8. G

Ram MHz değeri yardım

Evet yaptım
  9. G

USB devre dışı kalıyor

Dostlar taşınabilir harddiskimi kasanın ön kısmında bulunan ve anakarta bağlı bulunan usb portlarına bağladığım zaman sıkıntısız bir şekilde harici diski açıyor fakat dosya aktarımı yapmaya çalıştığım zaman 0x800701B1 hata kodunu veriyor ve bütün usb portları kapatıyor tekrar açıyor.Direk olarak...
  10. G

Ram MHz değeri yardım

Dostlar ramlarim hyperx fury 8 gb 3200 mhz fakat bios xmp profilini değiştirip 3200 mhz yapmama rağmen ramler hala 2400 mhzde çalışıyor olarak gözüküyor. Bunun için ne yapmam gerekli
  11. G

ARGB Yardım edermisiniz

Dostlar konuyu şu şekilde çözdüm fanların rgb kontrolünü sağlayan 6 girişli kontrolcünün kılavuzunda çok küçükte olsa şoyle bir cümle yer alıyor. Eğer 3 sn reset tuşuna basılı tutarsanız kontrol anakarta geçer.Fanlar normalde sadece reset tuşuyla kontrol edilebiliyor anakart üzerinden...
  12. G

ARGB Yardım edermisiniz

Yok denedim onu olmadı bende anlamadım neden olmuyor
  13. G

ARGB Yardım edermisiniz

fanları üzerinde sata yazan kabloyla psuya başlamışlar ortak konnektor üzerinden 1600167594 Dediğiniz gibi yaptım ama reaksiyon vermiyor 1600167658 Ramlari kontrol edebiliyorum ama fanlar bağımsız çalışıyor
  14. G

ARGB Yardım edermisiniz

kasa aero one duo https://www.teknobiyotik.com/aerocool-aero-one-duo-cam-yan-panel-3x12cm-argb-adreslenebilir-rgb-fanli-usb-3-0-pencereli-atx-oyuncu-kasasi.html şuan reset tuşuna basınca değişiyor ama çalışıyor bi sıkıntısı yok sadece anakart üzerinden kontrol etmek istiyorum
  15. G

ARGB Yardım edermisiniz

diğerleri boştamı duracak 1600166013 diğer ikisi boşta duracak sanırım üzerinde vdg yazıyor
  16. G

ARGB Yardım edermisiniz

Dostlar anakartımdan fanlarımın rgblerini kontrol etmek istiyorum şuanda sadece reset tuşundan kontrol edilebiliyor.Arkada takılı olan rgb kontrol panelinin ucundaki kablolar boşta duruyor bunları nerelere montajlamam gerek yardımcı olurmusunuz.Anakartı ve kontrolcünün kabloları resimdeki gibi.
  17. G

7.8k sistem pahalımı olmuş

Parça olarak toplayabilirim fakat oyle daha pahalıya geliyor bütün bütçeyi ekran kartına ve işlemciye yatırıp diğer parçaları giriş seviyesi almak istedim
  18. G

Nvdia ekran kartı olması daha iyi olur
  19. G

Zaten bu sistemi aldım kardeşim parçaların biraz kalitesini artırıp aldım ilerde update yapabilmek için
  20. G

3D programlarda render alacağım
Top Bottom