Arama sonuçları: *

1. E

Steamcommunity hatası.

teşekkürler güzel insan <3
  2. E

KTM 390 DUKE sizce nasıl?

Haftalık kasa atıyor ya hocam oradan kasa attı bana, acayim nede olsa çıkmayacak dedim içimden. Sonra bir baktım aman allahım bıçak çıktı bir de FN flot değeri 00.6 Bu hafta benim için çok iyi geçti ya çok mutluyum gerçekten herkese çıkar inşallah. :D
  3. E

Hocam iyi dileklerini için çok teşekkür ederim allahım gönlüne göre versin inşallah seninde. teşekkür ederim yardımcı olduğun için. <3
  4. E

Yok hocam öyle hızlara girmem asla inşalla'da girmem. :D Kendimi ve ailemi seviyorum maks yaptığım hız 80 motorla dahada yapmam korkuyorum çünkü. İşe gidip gelmelik dükkandaki abilere biraz laf atmalık istiyorum aslında bu motoru, hem kaslı ve gösterişli bana hitap ediyor diye düşünüyorum.
  5. E

Hocam yorumun için teşekkür ederim. 1.84 boyum 125kg NK Bana küçük geliyor denilebilir aslında cs2 kasasında M9 bayonet katliam FN çıkardım 1700 dolara sattım direk yükseltmeye gidiyorum motoru :D Tekrardan teşekkür ederim
  6. E

KTM 390 DUKE Almak istiyorum sizce nasıl, kullanan arkadaşlar varsa öneriyor mu acaba? parça, teknik destek vs. sıkıntısı yaşıyor mu? Şuan kullanmak olduğum motorum NK250 1 bin km yaptım, sorunsuz bir şekilde rodajını yaptım. şimdi elime para geçti ve yükseltmek istiyorum sizce mantıklı mı? KTM...
  7. E

🔥İndirim cuma indirimi kaçta bitiyor acil?

İndirim mi nerede hocam bilmiyorum ben, 10 saat çalışıyorum takip edemiyorum.
  8. E

Toplama sistem cok gec aciliyor

Bende'de aynı durum bende ddr5 var, 40 saniye gibi bir sürede açılıyor
  9. E

Öneri Gaming koltuk önerisi

HP Omen Citadel 36 bin tl gösteriyor hocam akakçe
  10. E

Steam hesabıma dolandırıcı mesaj attı! YARDIM!

Aynısı bana bundan 1 ay önce oldu dmaret'ten skin alıp,satıyordum oradan buldu diye düşünüyorum bende. Geçmiş olsun hocam yinede
  11. E

Türknet Gigafiber 199TL

Direk al hocam
  12. E

Motosiklet ekipman önerisi

Yardımcı olabilecek var mı acaba?
  13. E

Motosiklet ekipman önerisi

Motosiklet ekipman önerisi istiyorum arkadaşlar lütfen üst limit 15 bin tl. Yaz ayı geliyor yazlık bir mont ve eldiven istiyorum öneri yaparsanıza sevinirim. Gececiyim akşam cevap verebileceğim şimdiden teşekkürler iyi forumlar
  14. E

2000 TL'ye 4090Ti Ve intel işlemci

HAHHAHAHA
  15. E

Nk250 VS Pulsar RS200

https://www.drdmotorbikes.com/suomy-track-1-kask-ninety-seven-white-red
  16. E

Nk250 VS Pulsar RS200

Motor bilgisi bende sıfır hocam ben sadece görünüşü çok beğendiğim için satın aldım doğruyu söylemek gerekiyse. Benim arkadaşımda söyledi servis sıkıntısı, parça bulamama gibi şeyler söyledi ama ben motoru istanbul/tuzladan satın aldım şu an bizim elimizde yedek parça mevcut...
  17. E

Nk250 VS Pulsar RS200

Hocam ben sadace işe gitmek için kullanıyorum şu an 500km oldu. Servis sıkıntısı çekmedim çok şükür her şeyi tam çalışıyor çünkü.
  18. E

Nk250 VS Pulsar RS200

nk250 kullanıyorum 4 aydır çok memnunum tavsiye diyorum.
  19. E

Bu sistem nasıl sizce?

Hazır sistemdeki anakartı yükseltmem gerekiyor mu sizce? Giriş seviyesi dedi arkadaşım onun yerine bunu ekleme yap dedi sizce nasıl? ASUS PRIME B650M-A WIFI II
  20. E

Bu sistem nasıl sizce?

şu mantık var bende hocam bir daha sistem almıcam 2-3 seneye kadar almışken sonunu alayim bir daha uğraşmiyim diyorum. Konuya'da hakim değilim baktım o daha yüksek iyidir diye düşündüm :D
Top Bottom