Arama sonuçları: *

1. C

fm2 Anakart için işlemci, ekran kartı ve psu tavsiyesi

Hocam zaten 4050 laptopum var bunu evdekiler kullanıyor genelde bende arada lol oynuyorum Bütçem maks 3k
  2. C

hocam pahalı olur bununla ben sadece lol ara sıra gta5 oynuyorum
  3. C

Eski kasama yurtdışından 16gb ram aldım ve şimdi ise cpu ve gpu yükseltmesi düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir işlemci varsa lütfen satın alma linkini atarmısınız şuanda A6-5400k takılı. Önerdiğiniz işlemci ile darboğaz yapmayacak bir ekran kartıda önerirseniz sevinirim. Son olarak bide psu...
  4. EMSALİ YOKTUR (f/p sistem)

EMSALİ YOKTUR (f/p sistem)

Yeni aldığım laptop a yukseltme yapmak istediğinim için eski kasamı satıyorum İntel i3 10.nesil Gtx 1050ti ASUS-B250M-K Ram: 8GB Depolama: 1TB HDD Günümüzdeki bütün oyunları oynatır rekabetçi oyunlar için birebir performanslıdır. Fiyatta pazarlık yoktur alıcısına şimdiden hayırlı olsun.
  5. C

Xiaomi note 13 pro IMEI atma işleminde arka kapak açılır mı?

Bazı forumlarda baktığımda 4g model MTK cihaz yazılımla oluyormuş
  6. C

Xiaomi note 13 pro IMEI atma işleminde arka kapak açılır mı?

Cihaz MTK işlemcili, helio g99 ultra. Ve global sürüm. IMEI atma işleminde cihaz sökülürmü? Bazı modellerde sökülmüyor sanırım.
  7. C

Acer nitro 5 Touchpad sorunu

2 ay önce aldım. Touchpad bir anda garip calismaya basladi Parmagimi saga kaydiriyorum ancak imlec bir anda sol uste isinlaniyor zaten lagli calisiyor bazen oluyor bazen normal calisiyor. Driver guncelleme format vs. Herseyi denedim ancak cozemedim yardim ederseniz sevinirim.
Top Bottom