Arama sonuçları: *

1. Koala 2764

medion akoya e6227 ne kadar eder ?

medion akoya e6227 bu pc eskiden kalma günlük işler için kullandığım bir laptop . Bu laptopu satmak istesem ne kadar eder sizce temiz kullanılmış bir sıkıntısı da yok .
  2. Koala 2764

Xbox konsoluma turkce yama ekleme

Xbox series s konsolu var ve ben bu konsolda rurkce yama yapabilir miyim . Örneğin starfield i nasıl turkce yama yapabilirim yoksa konsolda mümkün değil mi yardımcı olursanız sevinirim
  3. Koala 2764

Istanbul gezilebilecek sehirleri ve yerleri

10-15 günlüğüne İstanbul pendik'e gideceğim gidilebilecek yerler nelerdir bir de bu metro vb. İşler nasıl oluyor istanbul kart çıkartmak zorunda mıyız veya çıkartıp çıkarmamak ile ne değişiyor
  4. Koala 2764

Xbox abonelik iade ettim ama para iadesi gelmedi

3 aylık live gold almıştım fakat bunu daha kullanmadan kısa bir süre içerisinde iade ettim mail adresime de para iadesi geldiği yönünde bilgi geldi fakat kartıma para girişi olmadı olmadı sorunu nasıl çözebilirim?
  5. Koala 2764

Xbls series s kendi kendine kapatıyor

Fifa 23 oynarken önce kolun bağlantısı gidiyor aradan çok geçmeden bir anda konsol kapanıyor son bir kaç Fifa oynayisimda yaşadım bunu sebebi nedir ?
  6. Koala 2764

Çözüldü✓ Xbox series kol bağlanmıyor

Denedim hocam olmadı 😓 maalesef 1675601147 Xbox uygulamasi üzerinden konsolu kapatıp tekrar açtım bağlandı yine de sağolun hocam
  7. Koala 2764

Çözüldü✓ Xbox series kol bağlanmıyor

Konsolu oyun indirmek için biraz bırakmıştım şimdi ise kolda ışık yanıp sönüyor fakat hiçbir şekilde bağlanmıyor ne yapmalıyım ?
  8. Koala 2764

Oyun sektörü ile ilgili meslekler

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim
  9. Koala 2764

Multiplayer diye bir şirkette çalışıyor şuan önceden de oyungezer de çalışıyordu şirketler de oyun geliştirmediklerine göre neler yapıyorlar ?
  10. Koala 2764

Yavaş yavaş ne meslek olacağımı kararlastirmaya başlıyorum ve farkettim ki oyun sektörünü ve oyunlarla ilgili konuşmayı seviyorum Enis Kirazoğlu , Orhun Kayaalp vb gibi bu sektör hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim .
  11. Koala 2764

Marvel çizgi romanlar ve filmler

Marvel filmleri ile çizgi romanları bağlantılı mi , baglantiliysa nereden okuyabilirim ve okuma sırası nedir ?
  12. Koala 2764

Galatasaray'lıyım acil yardım lazım

Okulda tüm öğretmenler Galatasaray'li olduğumu bildiği için sürekli bana gülerek 'Ne olacak bu Galatasaray'ın hali ' diyor yav sanki takımın teknik direktörü benim 8. Sınıf başladığı için LGS ye full odaklandık Galatasaray'ın çoğu maçını bu yıl izleyemedim acil taktın söyleyin (fenerli hocalara...
  13. Koala 2764

Windows ekran titreme sorunu

Sağolun hocam çok teşekkür ederim
  14. Koala 2764

Windows ekran titreme sorunu

googleye girdiğimde şu üst tarafta beyaz beyaz pikseller tüm ekranın üst tarafında yatay olarak çıkıyor sonra ekran titriyor sebebi nedir ? ( Genelde googlede oluyor )
  15. Koala 2764

Profil fotoğrafına takke koyma

Adamsın reis sağol ♥️
  16. Koala 2764

Mobil den olmaz mı reis
  17. Koala 2764

Hazır ramazandayken öğreneyim dedim hangi uygulamadan yapılıyor ?
  18. Koala 2764

Death note tarzı bir kitap

Death note animesini bir çoğunuz biliyorsunuzdur. Bu tarz akıl oyunlarıyla dolu 200 ve üstü sayfası olan bir kitap önerebilir misiniz ?
  19. Koala 2764

Mucize Uğur Böceği Ve Kara kedi

Korsan ı keyfinden istemiyorum hocam ben hep dizileri oradan izlediğim için orada vardır sandım sağolun yardımcı olduğunuz için
  20. Koala 2764

Mucize Uğur Böceği Ve Kara kedi

Sağol hocam
Top Bottom