Arama sonuçları: *

1. DeadlyMania7

Vestel Venüs Z10 interneti bilgisayara aktarılmıyor

Herkese iyi sosyaller. Bundan yaklaşık 4 gün önce modemim evdeki elektrik alt yapısından kaynaklı bir sebeple bozuldu. Ben de son 3 gündür telefonumu ( Vestel venüs Z10 Android 8.1 oreo) alt komşunun modemine bağlayıp interneti hotspot ayarlarından USB ile aktar seçeneğini seçip bilgisayara...
  2. DeadlyMania7

Arduino ile direksiyon seti

Herkese iyi sosyaller. Arduino ile bir simülasyon direksiyon seti yapacağım(900 derece direksiyon + gaz + fren+ debriyaj+ h vites) ve bu konuda 2 tane soru kafama takıldı bu sorular ise şu şekilde. 1- Pedalları yaparken kablo uzun olması gerektiği için nasıl bir plan uygulamalıyım? Yani 2...
  3. DeadlyMania7

Arduino ile direksiyon seti

Herkese iyi sosyaller. Arduino ile bir simülasyon direksiyon seti yapacağım(900 derece direksiyon + gaz + fren+ debriyaj+ h vites) ve bu konuda 2 tane soru kafama takıldı bu sorular ise şu şekilde. 1- Pedalları yaparken kablo uzun olması gerektiği için nasıl bir plan uygulamalıyım? Yani 2...
  4. DeadlyMania7

CS:GO'da Black bar olmuyor

Herkese iyi sosyaller. Ekran kartım AMD HD Graphics 6390 2 GB VRAM 128 Bit ve çift monitör. Sorum ise şu AMD Catalyst Control Center kullanıyorum ana ekranım DDC display olarak gözüküyor. CPU ölçeklemeyi etkinleştirdiğim zaman altındaki en boy oranını sabitle isimle seçeneği seçemiyorum. Bunun...
  5. DeadlyMania7

Anakart vidasi

işlemci etrafındaki yuvalardan birine taktıysan fanı takarken problem çıkarabilir (stok fanda problem olacağını sanmıyorum ) ama başka bir yere taktıysan problem olmaz
  6. DeadlyMania7

Aynı telefon numarası Ban sebebi olabilir mi?

Herkese iyi sosyaller. CS:GO'da 1 asıl 1 yedek olmak üzere 2 hesabım var hesap detaylarına baktığımda telefon numaralarının aynı olduğunu görüp yedeğinkini kaldırdım şuanda yedekde telefon numarası gözükmüyor asıl sorum ise şu bu numarayı gene eklesem asıl hesap problem yaşar mı? birde aynı...
  7. DeadlyMania7

LGA 1155 İşlemci önerisi

https://www.epey.com/islemci/intel-core-i5-3470.html bunu amam mantıklımı biraz geç oldu ama olsun :)
  8. DeadlyMania7

LGA 1155 İşlemci önerisi

peki DDR 3 başka bir anakart alsam ona amd takma mantıklımı
  9. DeadlyMania7

LGA 1155 İşlemci önerisi

model numarasını bilmiyorum neredne bakabilirim sadece modelini biliyorum
  10. DeadlyMania7

LGA 1155 İşlemci önerisi

daha önceki forumdan bunu önerdiler banada mantıksız geldi 3. nesil yerine daha üst modeller takabilirmiyim peki??? 1591603779 2. el pek düşünmüyorum
  11. DeadlyMania7

LGA 1155 İşlemci önerisi

Herkese merhaba daha önce açtığım bir konuyu tekrar açmak istedim çünkü ozaman istediğim yanıtı alamamıştım asıl konu ise şu nasıl bir işlemci almalıyım cpuz programında anakartım lga1155 olarak gözüküyor işlemcilere baktığım zaman ise 2013 yılına ait işlemciler çıkıyor sizce bunlardan bir...
  12. DeadlyMania7

İdle Master ban sebebi mi?

Geçen günlerde Steam hesabıma ilk defa 50 TL yatırıp eşyalar vs aldım daha sonra kart olaylarına sardım asıl sorum şu aramızda idle Master'dan ban yiyen var mı idle Master ban sebebimi?
  13. DeadlyMania7

Windows dosyası silindi

çalışıyor
  14. DeadlyMania7

Windows dosyası silindi

Windows dosyalarında gezinirken helppnl diye bir uygulama buldum uygulamayı çalıştırdım masaüstü yenilendi tekrardan SSD me baktığımda bu dosyayı göremedim bir problem olur mu? SSD'nin boyutunda azalma olmadı disk yönetimindede 57MB ayrılmış NTFS olarak gözüküyor. bu dosya olmadığı zaman bir...
  15. DeadlyMania7

Pegatron IPXSB-H61 için işlemci önerebilir misiniz?

peki sen ne önerirsin
  16. DeadlyMania7

R5 1600AF mantıklımı değilmi ? ayrıca sizce 2.el mi yoksa 0 mı almalıyım
  17. DeadlyMania7

herkese iyi sosyaller. Geçen günlerde 4 GB olan RAM'imi 8 GB yaptım fakat oyunlarda FPS artışı göremeyince FPS düşüklüğünün nedeninin işlemcim olduğunu fark ettim asıl sorum ise şu siz nasıl bir işlemci önerirsiniz ben araştırma yaptığımda anakartım bazı sitelerde H61 bazı sitelerde AM4 soketli...
  18. DeadlyMania7

AMD ekran kartında Black bar olmuyor

Herkese iyi sosyaller işlemcim ekran kartı ve RAM'ime görü düşük olduğu için sürekli 16:9 oynuyorum bu aralar FPS'imin artması için 4:3 oynuyordum fakart FPS'imin daha da azaldığını görüp Black bar yapmaya karar verdim AMD Catalyst Control Center'a girip GPU ölçeklendirmeyi açmama rağmen hala...
  19. DeadlyMania7

Steam telefona bağlanmama sorunu

Sorun çözülmüştür bütün cihaz yetkilerini kaldır dedikten sonra telefondan Steam guard ı telefona geçirdi.
  20. DeadlyMania7

Steam telefona bağlanmama sorunu

evet geliyor zaten problem telefon numarası değil uygulamada giriş yapıldığı bilgisayarda gözükmüyor hesaba giriş yapmak istediğim zaman onay kodu e posta adresine geliyor steam guard ayarlarından düzeltmeye çalıştım fakat hala aynı
Top Bottom