Arama sonuçları: *

1. C

Ryzen5600H ile uyumlu Harici ekran kartı bütçe 1.5-2k

Hocam anladım niyetin beni vazgeçirmek ama "bu işi birlikte başaracağız" :) Şimdi psu alırken voltu ekran kartına göre alacağız demi birde r5600H ile en uyumlu ekran kartı hangisi olur
  2. C

Hadi ya ne olabilir ki anlamıyorum dediğim malzemeleri söyleyeceksiniz power supply gerekiyor mu anakart gerekiyor mu vs vs yoksa yardımcı olabilecek bir tandığınız var mı
  3. C

yok hocam idepad 5 pro 1686744158 ben anlamıyorum hocam kusuruma bakma sadece benim laptoba uyan ekran kartı bulabilirsek minnettar kalırım
  4. C

doğrudur hocam ekran kartı yok o zaman görüntü işleme işlemcide yapılıyor klasik ofis laptopu bilirsiniz
  5. C

işlemci üzerinden kullanılıyor ekran kartı değil grafik kartı var Amd Readon kart var Pcı Express 4.0 Var verebileceğim bilgiler bunlar
  6. C

Varmış baya mutlu oldum :D:giggle:
  7. C

Forumdaşlar Selam R5600H işlemcili bir laptopum var konuya hakim olmadığım için buraya açmak istedim, R5600h ile tam uyacak yani; knk bunu alırsan tadından yenmez ikisi cuk oturur diyebileceğimiz bir Ekran kartı tavsiyesi istiyorum bütçe aşılabilir biraz.. Teşekkürler iyi forumlar
  8. C

Disk birleştirme için yardım

uygulama mı bir deneyelim 1641314362 hocamm olmadı bu diski görmüyor
  9. C

Sensei ten hatali geldi nasil iade ederim ?

vazgeçtim seçeneğini seç knk zaten senin yasal hakkın bu 15 gün içinde iade edebilirsin ne kadar taksit verdiysen o kadar geri ödeme yapılır
  10. C

yok hocam defrag yazınca bir sayfa geldi sonra kapandı sorun şu disk gözükmüyor 50 gb lık dik gözüküyor diğeri gözüküyor ama işlem yapılmıyor heralde yine ikisi birleşik ama garip bir durum var anlamadım
  11. C

Selamlar, Windowsu kurarken 500 gb ssd diskinin içine kuracaktım sonra ayırayım dedim ayırdım 50 gb, şimdi ise kalan 400 gb lık diski pc tanımlamıyor cmd den yaptım ama malasef algılamıyor yine,amacım iki diski birleştirmek yardımcı olursanız çok sevinirim Sağolun iyi forumlarr
  12. C

Lenovo ideapad 5 pro alınır mı?

Bende aynı şekilde düşündüm ekran kartı olamdığı halde de iyi fps değerleri alabiliyormuşsun lolde zaten amacı biraz daha farklı
  13. C

Lenovo ideapad 5 pro alınır mı?

Evet arkadaşlar bir kardeşimizin tavsiyesi üzerine bakıyorum sizin de görüşlerinizi alalım. Daha çok yazılım programlama siber.g için araştırıyordum arada lol de atarız yani :D önemli olan kasa kalitesi benim için malzemesi alüminyum imiş 2 k ekranı var 16" ekran 16 gb ram 512 gb...
  14. C

10 bin TL bütçeye kadar laptop önerisi

link nerde reis
  15. C

:D peki msi laptopun tavsiye edeceğiniz bir modeli varmı 1640868169 aslında ben buldum birkaç tane de onlarda da numpad tuşları yok ben numpadı sürekli kullanırım. numpad neden yok onuda anladmadım
  16. C

sonunda cevap alabildim bütçeyi biraz daha aşabiliriz illa 10k olması gerekmiyor çok sağolun. Ben msi laptop kasa kalitesi daha iyidir diye düşünüyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz..
  17. C

Oyun laptopu olmasa da olur en fazla lol oynarım benim için önemli olan uzun ömürlü olması ve malzeme kalitesi. Çok fazla seçenek oluğundan karar veremiyorum sizin kullanıp ta memnun kaldığınız, bu ürün iyi bundan alabilirim diyebileceğiniz veya çevrenizin tavsiye ettiği laptop önerilerinizi...
  18. C

2 pc arasında kaldım hangisini almalıyım

kardeş laptop istiyorum üniversite için taşınabilir olsun diye yada kasa da olur güzel bir şey de bulabilirsem bütçem var. 10000 e kadar
  19. C

peki o fiyata ne önerirsin, mesela bak şu bilgisayarı beğeniyorum, bütçen yeterse al, diyebileceğin bir pc varmı?
  20. C

yapma ya ,reis peki 3050 önerir misin?
Top Bottom